رفتن به مطلب

چطوری یک هاست رو به هاست دانلود تبدیل کنم؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

ببخشید دوستان من مجدد یک سوال دیگه داشتم

خواستم ببینم چطور یک هاست رو به هاست دانلود تبدیل کنم؟

میخوام طوری باشه که هر کسی نتونه بره توش و فایلایی رو که اپلود کردن رو رایگان دانلود کنه.

ی اسکریپت اپلود نصب کنم حله؟یا باید کاره دیگه ای هم بکنم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

باتشکر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ، هاست های معمولی رو میتونی برای دانلود استفاده کنی ولی اگه حجم فایل و یا دانلود هم زمان سایتت بالا باشه به سرور فشار میاد و سایتت بن میشه ، با اسکریپت های آپلود سنتری که دسترسی رو مجاز نمیکنن یا استفاده از سرور و جلوگیری از دانلود از لینک توسط سایت های دیگرو ببندی و فقط از داخل سایت خودت دانلود بشه بعد vip راه بندازی

لینک به ارسال

وقتی شما یک فایلی رو دانلود میکنید .هارد ، رم و پورت و پهنای باند سرور شما درگیره قضیه میشه و سی پی یو انچنان مصرفی نداره

معمولا برای هاست های دانلود سرور هایی با رم بالا و حداقل پورت یک گیگ تهیه میکنند.

باتقدیم احترام

لینک به ارسال

با سلام و ممنون بابت پسخ هاتون

من میخوام یک سیستم فروش لینک دانلود راه بندازم و میخوام هاست اپلودم طوری نباشه که هر کی بتونه لینک های دانلود رو ببینه و رایگان دانلود کنه.

برای این میخوام.

امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم.

با سپاس فراوان.

لینک به ارسال

برای جلوگیری از کپی لینک در سایت های دیگه از hotlink protection در سی پنل میتونی استفاده کنی و فقط از داخل سایت شما و با لینک شما دانلود بشه بعد برای فروش لینک هم از افزونه های دانلود به ازای پرداخت استفاده کنین یا vip یرای سایتتون تعریف کنین

لینک به ارسال

برای جلوگیری از کپی لینک در سایت های دیگه از hotlink protection در سی پنل میتونی استفاده کنی و فقط از داخل سایت شما و با لینک شما دانلود بشه بعد برای فروش لینک هم از افزونه های دانلود به ازای پرداخت استفاده کنین یا vip یرای سایتتون تعریف کنین

میشه بیشتر توضیح بدین یا یک لینک بدین که اموزش این هات لینک رو داشته باشه و بتونم بیشتر بفهمم که چیه.

برای دانلود به ازای پرداخت هم از ووکامرس استفاده میکنم که خودش قابلیت اپلود داره ولی اینطوری فضای زیادی از هاستم گرفته میشه .

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

میشه بیشتر توضیح بدین یا یک لینک بدین که اموزش این هات لینک رو داشته باشه و بتونم بیشتر بفهمم که چیه.

برای دانلود به ازای پرداخت هم از ووکامرس استفاده میکنم که خودش قابلیت اپلود داره ولی اینطوری فضای زیادی از هاستم گرفته میشه .

سلام ، ببخشید من زیاد فروم نمیام ، برای هات لینک آموزش های زیرو بخون

http://www.tehranhost.com/جلوگیری-از-استفاده-غیر-مجاز-منابع-سایت/

http://spaceiran.com/blog/guides/base/hotlink-protection

بجای دانلود از vip استفاه کن مثل سایت های دانلود فیلم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...