رفتن به مطلب

دو تا سایت کپی همدیگر رو چه طور پیوند یکتا کنم؟!

internet

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه شاپ داشتم با قدمت پنج ساله که یکی دو سال قبل فیل ت ر شد

ناچار شدم یه شاپ دیگه بزنم که خوب الان هر دو سایت باز هست

چون الان دو تا شاپ شده و هر دو ورد پرس و کپی همدیگر هستند

و محصولات و پیوند یکتا و همه چیزشون مثل همه فقط تایتل و دامنه هر دو فروشگاه فرق می کنه

به نظرتون پیوند یکتا رو به چه شکل در سایت دومی وارد کنم که از دید گوگل دو سایت مشابه هم و کپی هم دیده نشه؟

مثلا الان یه محصول در یک سایت دارم به نام

سریال شب های برره

در سایت دیگه هم با همین عنوان هست

حالا به نظرتون پیوند یکتا رو چه طور تنظیم کنم که ایندکس گوگل بهتر بشه

الان پیوند یکتای هر دو سایت این هست

/%postname%.html

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال

گوگل برای مشخص کردن مطلبی که کپی است یا نه پیوند یکتا رو زیاد ملاک قرار نمیده بلکه عنوان و محتوا برای گوگل مهم است

لینک به ارسال

گوگل برای مشخص کردن مطلبی که کپی است یا نه پیوند یکتا رو زیاد ملاک قرار نمیده بلکه عنوان و محتوا برای گوگل مهم است

خوب تو all in one seo pack می تونم چیزی اضاف کنم که عنوان ها تغییر کنه و بهتر بشه؟

به نظرتون اگه بین این دو سایت یکی رو کلا ببندم و فقط یکی باز باشه برام بهتره ؟ یا اینکه نه فرقی نمی کنه؟

چون من از یک فروشگاه که اصلی هست بازدید و فروش بهتری دارم و از شاپ دومی خیلی بندرت

لینک به ارسال

خوب اونی که کمتر فروش دارید یعنی کمتر بازدید دارید و وقتی محتوای هر دو یکی هست از لحاظ منطقی وجود فروشگاه دیگه بی معنی هست.

لینک به ارسال

تو دنیای مجازی که عملا بعد زمان و جابجایی معنایی خودش رو از دست داده فکر نکنم در مجموع فرقی در درآمد یک فروشگاه شما و با ده فروشگاهتون داشته باشه شما به اندازه ای که تبلیغات قوی داشته باشی و مشتری نگه دار و مردم دار باشی و اعتماد مشتری را جلب کنی در آنمد خواهی داشت اگر روزی دو ساعت صرف تبلیغات کنی و دو ساعت هم صرف تحویل کالا و حساب و کتاب در مجموع به اندازه 4 ساعت فعالیتت در امد داری نه به تعداد فروشگاه ها

و. اتفاقا بهتره تلاش کنی یک محیط و نام و نشان را برای مشتری جا بندازی نه بیشتر

لینک به ارسال

خوب من چون شاپ اولم یه زمانی فی ل تر شد ناچار شدم سایت دوم رو بزنم

و بعد بالطبع ناچار شدم برای سایت دومم تبلیغ کنم در نتیجه الان هر دو سایتم برای مشتری هام معروف هست

تبلیغات هم نمی دونم والله من تبلیغی ندارم چون جایی برای تبلیغات در اینترنت که قیمتش مناسب فروش باشه پیدا نکردم

دست آخر خودم یه سایت تفریحی زدم که تبلیغات رو اونجا می زارم که بازدیدش با اسپم 13000 هست و واقعی پرشین استیت 2500 هست و الکساش هم 6000 ایران و به نظر خودم تبلیغات به این شکل برای من خیلی بهتره تا بخواهم هزینه چند صد هزار تومنی بکنم برای تبلیغات که اکثرا غیر هدفمند هست مثلا توی سایت و انجمن ورد پرس بخوای تبلیغ مستند ماشین بکنی به نتیجه ای نمیرسی

با تشکر و سپاس

دوستانی که تو زمینه سئو و مسائل دیگه تخصص دارم من یه دامنه خوب دارم برای شاپ

الان چند ساله کردمش تبادل لینک

و قبلا رنک گوگلش دو و سه بود و الان شده صفر

ولی الکساش رو که می گیرم با اینکه تو ایران رتبه ای براش ثبت نشده ولی 320 بک لینک براش الکسا نشون می ده

به نظرتون این دامنه من مناسب یه فروشگاه هست که بک لینک ها رو بردارم و تبدیلش کنم به فروشگاه جدید با موضوع و محصولاتی با عناوین جدید؟

در ضمن سیستم تبادل لینک دقیقا روی دامنه هست و در زیر شاخه ای نیست در نتیجه ناچارم تبادل لینک رو در مسیر دیگه ای مثلا link بزارم

با تشکر

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

شما با اینکار ریسک میکنید.

بنظر من بهتره بجای تغییرات اینچنینی روی فروشگاهتون تمرکز کنید و اون رو بهینه تر کنید.

براش تبلیغ کنید و کلا گسترشش بدید.

اینجوری ریسک خیلی کمتری هم دارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...