Milad Rafi

تغییر نام کاربری کاربران

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ببخشید اگه عنوان رو بد زدم .چون سایتم درحال خطر فیلتر شدن هست :x

الان توی سایت من کاربرا با شماره عضو میشن ولی از ساماندی ایراد گرفتن و گفتن نباید یورز کاربرا برای عضویت شماره باشه :blink::mellow: خیلی قشنگ برنامه های سایت مارو خراب کردن با این کارشون

الان 2600 تا کاربر عضو دارم و همه با شماره عضو هستند . چجوری میشه همه اینارو در مدت کمی عوض کنم؟ امکانش هست که کاربر وقتی الان وارد سایت میشه به یه صفحه ای منتقل بشه و مجبور بشه یورزش روخودش عوض کنه ؟؟؟؟

یا این که اگه مورد اول عملی نیست چجوری میتونم یورز تموم این کاربرای فعلی رو ببندم که دیگه نتونند و باش وارد بشند؟؟؟ ایجوری کاربرا رو میگم با یه یوزر عضو بشن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...

خب اگه میخواید به کاربرها بگید که با یوزر جدید عضو شن - یوزر های فعلی همه رو پاک کنید!

----------------------------------------

راه حل دوم فراهم کردن امکان تغییر نام کاربری توسط کاربران هستش برای مدتی. برای اینمورد کافیه کمی جستجو کنید. موفق باشید.

:)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در انتخاب عنوان دقت کنید

ویرایش شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود ...

خب اگه میخواید به کاربرها بگید که با یوزر جدید عضو شن - یوزر های فعلی همه رو پاک کنید!

----------------------------------------

راه حل دوم فراهم کردن امکان تغییر نام کاربری توسط کاربران هستش برای مدتی. برای اینمورد کافیه کمی جستجو کنید. موفق باشید.

:)

یوزر هارو نمیتونم پاک کنم . چون نظم سایت میرزه به بهم . چون که الان اکثر کاربر ها اواتار رندوم پیشفرض دارند که اگه یوزرها پاک بشن همه اواتار ها و اسم های لینک های ثبت شده توسط کاربرا یکی میشه و ظاهر سایت بد میشه

برای تغیر نام کابری توسط کاربرا که گفتین هم سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم

نمیشه کل یوزر هارو بست که نتونند وارد بشن؟؟ فک کنم این بهترین راه هست.

ویرایش شده در توسط LINEFA
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما فیلد شماره موبایل را به نام کاربری در ثبت نام تغییر بدید دیگه فکر نکنم گیر بدن

اگر هم نیاز دارید نام کاربری همه کاربران قدیمی را تغییر بدید میتونم با هزینه براتون انجام بدم (پ.خ کنید)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری