رفتن به مطلب

خطا در شناختن style.css

پست های پیشنهاد شده

وردپرس رو روی هاست نصب کردم. حالا که قالبم رو میخوام بار گذاری کنم میگه style.css درست نیست.

(گشودن بسته‌ی فشرده شده…

در حال راه‌اندازی پوسته…

این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css دارای مشخصه‌های معتبر برای پوسته نیست.

نصب پوسته با مشکل مواجه شد.)

در فایل style.css در پوشه اصلی که ورد پرس نصب شده کدهای زیر هست:

/*
Theme Name: Twenty Ten
Theme URI: http://wordpress.org/
Description: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
Author: the WordPress team
Version: 1.3
License: GNU General Public License
License URI: license.txt
Tags: black, blue, white, two-columns, fixed-width, custom-header, custom-background, threaded-comments, sticky-post, translation-ready, microformats, rtl-language-support, editor-style, custom-menu
*/

از filezilla که میخام این استایل رو ببینم error ای میده که عکسش رو ضمیمه می کنم. علت اینکه وردپرس استایل رو نمیشناسه چیه؟

post-394-0-15772900-1349866831_thumb.jpg

ویرایش شده توسط farnaz
لینک به ارسال

شما فایل رو با دریم ویور باز کردید؟

چون پیش فرض باز شدنش با دریو ویور هست. خطا از نرم افزارهای ویندوز شماست به فایل ربطی نداره.

لینک به ارسال

شما فایل رو با دریم ویور باز کردید؟

چون پیش فرض باز شدنش با دریو ویور هست. خطا از نرم افزارهای ویندوز شماست به فایل ربطی نداره.

من راست کلیک کردم وedit رو زدم . همه ی فایل های دیگه رو باز می کنه در notepad . فقط این رو باز نمیکنه.

چرا وردپرس قالب رو نمی شناسه؟

لینک به ارسال

این کد رو برای تست در اول فایل استایل قرار بدید ببینید وردپرس میشناسه؟

/*
Theme Name: Theme name
Theme URI: lnk
Description: ...
Version: 0.1
Author: nobody
URI: link
*/

لینک به ارسال

این کد رو برای تست در اول فایل استایل قرار بدید ببینید وردپرس میشناسه؟

/*
Theme Name: Theme name
Theme URI: lnk
Description: ...
Version: 0.1
Author: nobody
URI: link
*/

واقعا ازتون ممنونم. درست شد. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...