رفتن به مطلب

ارسال نشدن ایمیل ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام

از افزونه Register Plus Redux برای ثبت نام استفاده کردم

الا مشکلم اینه که بعد از ثبت نام میگه ایمیل خود را چک کنید ( که بعد از تایید بتونه وارد سایت بشه ، و اگه این کارو نکنه مسلما نمیتونه وارد سایت بشه )

ولی ایمیلی رو ارسال نمیکنه

ولی اگه کاربر روی فراموش کردن رمز کلیک کنه و ایمیلو وارد کنه لینک تغییر رمز براش ارسال میشه و بعد از وارد کردن رمز جدید میتونه وارد سایت بشه

چطوری این مشکل رو حل کنم که بعد ثبت نام ایمیل ارسال بشه

لینک به ارسال

این رو امتجان کن ( functions.php ):

require('wordpress/wp-blog-header.php');
$user_email = trim(isset($_POST['payer_email']) ? $_POST['payer_email'] : "");
$user_name = trim(isset($_POST['first_name']) ? $_POST['first_name'] : "");
$user_id = username_exists( $user_name );
if ( !$user_id ) {
$random_password = wp_generate_password( 12, false );
$user_id = wp_create_user( $user_name, $random_password, $user_email );
} else {
$random_password = __('User already exists. Password inherited.');
}

لینک به ارسال

این کدا رو اخرین خط فایل فانکشن اضافه کردم سایت دیگه بالا نیومد و این اروور رو داد

Warning: require() [function.require]: Unable to access wordpress/wp-blog-header.php in /home4/frcesras/public_html/wp-content/themes/l930816/functions.php on line 816

Warning: require(wordpress/wp-blog-header.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home4/frcesras/public_html/wp-content/themes/l930816/functions.php on line 816

Warning: require() [function.require]: Unable to access wordpress/wp-blog-header.php in /home4/frcesras/public_html/wp-content/themes/l930816/functions.php on line 816

Warning: require(wordpress/wp-blog-header.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home4/frcesras/public_html/wp-content/themes/l930816/functions.php on line 816

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'wordpress/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home4/frcesras/public_html/wp-content/themes/l930816/functions.php on line 816

لینک به ارسال

درود ...

پوشه اسپم ایمیلتون رو هم چک کنید و اگه ایمیل موجود بود - اعلامیه مربوط به چک کردن پوشه اسپم رو هم اضافه کنید که کاربران نیز چک کنند!

اگه مشکل حل نشد - میتونید واسه ثبت نام کپچا قرار بدید و عضویت از طرق فعال سازی ایمیل رو غیرفعال کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

ممکنه افزونه تان اختلال ایجاد کرده باشه ، غیر فعالش کنید و بجاش از cimy user extra fields استفاده کنید

لینک به ارسال

بهترین افزونه عضو گیری

http://codecanyon.net/item/userpro-user-profiles-with-social-login/5958681

بادی پرس هم هست اونم خوبه و رایگان هم هست

لینک به ارسال

این افزونه امکان اومدن به برگه رو داره ؟

خیر نداره

اگر دلیل استفاده شما از افزونه ای که گفتید ، نمایش فرم ثبت نام در برگه هست این راهنماش : www.sutanaryan.com/wordpress-custom-registration-without-using-a-plugin

نمونه اش را در سایت خودم پیاده کردم : http://mrprogrammer.net/registeration

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...