رفتن به مطلب

چندتا سوال در مورد کیوورد و تگها

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

برای قسمت کلمات کلیدی افزونه seo دقیقا چه چیزی رو وارد کرد؟ دقیقا باید همون جمله هایی که توی گوگل سرچ میشه رو وارد کرد یا یه کلمه کلیدی؟

مثلا برای پست با عنوان " مدل کت و شلوار زنانه 93 " چه چیزیو باید توی قسمت keywords افزونه Seo وارد کرد؟

باید اینجوری باشه ( دقیقا همون نوشته ای که توی گوگل سرچ میشه) : مدل کت و دامن مجلسی جدید ، مدل کت و دامن جدید 93 و ....

یا

باید اینجوری باشه ( تک کلمه کلیدی ) : مدل،کت و شلوار،زنانه،مجلسی و ...

.................................................................

یه سوال دیگه اینکه توی تنظیمات افزونه seo گزینه ای که تگها رو به عنوان کلمه کلیدی حساب میکنه فعال باشه بهتره؟!

و یه سوال دیگه اینکه آیا جدیدا زدن تگ اهمیتی برای گوگل داره؟!

ممنون

لینک به ارسال

سلام ، به هر دو مدل میشه استفاده کرد امّا اینکه عبارتی باشه بهتره ، البتّه حتّی اگه توی اینترنت هم جستجو کنین اختلاف عقیده هایی رو میبینین که دلیلش هم اینکه برای برخی سایت های موضوعی یا برای برخی موتور های جستجو این چینش فرق میکنه(منظور از عبارت تعداد واژگان پشت سر هم اومده + تکرار مکدّد واژگان مهم تر مثل: شبکه تبلیغات)

فعّال بودن یا نبودن اون گزینه به خود شما بستگی داره که برچسب هاتون رو بر اساس چی بزنین.

در مورد سؤال آخر: گوگل تنها موتور جستجوی دنیا نیست و حتّی توی ایران هم تعداد افرادی که از موتور های جستجوی دیگه استفاده میکنن خیلی زیاد هست... و هنوزم بیشتر موتور های جستجو از کلیدواژه ها استفاده میکنن پس گذاشتنشون تأثیر بسیار زیادی بر روی مقدار بازدید شما داره.

__

به هر حال پیشنهاد میشه که توی اینترنت مقالات مختلف (و بر اساس سندیّت و علمی) رو بخونین تا بیشتر با این ها آشنا بشین.

چون این کلیدواژه ها جزو پر بحث ترین عناصر سئو محسوب میشه.

لینک به ارسال

قسمت کلمات کلیدی منظورتون همون متا تگ کلمات کلیدی هست؟

یا منظورتون کلید واژه کانونی افزونه yoast هست؟

لینک به ارسال

سلام ، به هر دو مدل میشه استفاده کرد امّا اینکه عبارتی باشه بهتره ، البتّه حتّی اگه توی اینترنت هم جستجو کنین اختلاف عقیده هایی رو میبینین که دلیلش هم اینکه برای برخی سایت های موضوعی یا برای برخی موتور های جستجو این چینش فرق میکنه(منظور از عبارت تعداد واژگان پشت سر هم اومده + تکرار مکدّد واژگان مهم تر مثل: شبکه تبلیغات)

فعّال بودن یا نبودن اون گزینه به خود شما بستگی داره که برچسب هاتون رو بر اساس چی بزنین.

در مورد سؤال آخر: گوگل تنها موتور جستجوی دنیا نیست و حتّی توی ایران هم تعداد افرادی که از موتور های جستجوی دیگه استفاده میکنن خیلی زیاد هست... و هنوزم بیشتر موتور های جستجو از کلیدواژه ها استفاده میکنن پس گذاشتنشون تأثیر بسیار زیادی بر روی مقدار بازدید شما داره.

__

به هر حال پیشنهاد میشه که توی اینترنت مقالات مختلف (و بر اساس سندیّت و علمی) رو بخونین تا بیشتر با این ها آشنا بشین.

چون این کلیدواژه ها جزو پر بحث ترین عناصر سئو محسوب میشه.

خیلی خیلی ممنون... شما خودتون کدومو پیشنهاد میدید؟

قسمت کلمات کلیدی منظورتون همون متا تگ کلمات کلیدی هست؟

یا منظورتون کلید واژه کانونی افزونه yoast هست؟

افزونه all in one استفاده میکنم ... منظورم همون متاتگ کلمات کلیدی هست....

ویرایش شده توسط shima
لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنون... شما خودتون کدومو پیشنهاد میدید؟

افزونه all in one استفاده میکنم ... منظورم همون متاتگ کلمات کلیدی هست....

all seo in one pack? این افزونه به صورت خودکار میزنه اون ها رو و لازم نیست شما پر کنید...

لینک به ارسال

all seo in one pack? این افزونه به صورت خودکار میزنه اون ها رو و لازم نیست شما پر کنید...

آره یه گزینه داره که اگه تیک دار باشه خودش اتوماتیک همه کارا رو انجام میده ولی از چندتا از دوستان که پرسیدم گفتن بهتره خودم وارد کنم و افزونه زیاد دقیق نیست

شما پیشنهادتون اینه اتوماتیک وارد کنه بهتره؟

لینک به ارسال

آره یه گزینه داره که اگه تیک دار باشه خودش اتوماتیک همه کارا رو انجام میده ولی از چندتا از دوستان که پرسیدم گفتن بهتره خودم وارد کنم و افزونه زیاد دقیق نیست

شما پیشنهادتون اینه اتوماتیک وارد کنه بهتره؟

خب اگر طرز نوشتن پست هاتون + برچسب ها و... درست باشه هیچ فرقی نمیکنه با دستی وارد کردن به جز اینکه دستی وارد کردن وقتتون رو الکی میگیره... مخصوصاً برای سایت هایی که قراره کلّی پست بذارین...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...