رفتن به مطلب

مشکل عجیب در سئو سایت!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ... مدتیه سایت من یه بازدید کننده ثابت داره! پیگیری کردم فهمیدم مشکل اینطوریه:

من از مرورگر کروم استفاده میکنم ... اما اپر و موزیلا هم دارم ....

معمولا هر ماه یا هر دو ماه یک بار سایتو با موزیلا و اپرا لود میکنم ....

مطالبی که تو صفحه اصلی سایت منتشر میکنم، تو کروم سریع دیده میشه .... اما تو دو مرورگر دیگه حتما باید رفرش (CTRL+F5) بشه ... یعنی بعد از یه ماه که میرم از طریق موزیلا و اپرا سایت و لود میکنم، همونمطالب 1 ماه پیش تو صفحه اصلیشه!!!!!!

میخوام بدونم مشکل از افزونه کش سایت بنده هست!؟ یا مشکل از کش مرورگر بنده هست؟!؟! کسی این مشکل و داشته؟! لطفا راهنمایی کنید دوستان .... چون اینطوری هرکاربری بعد 1 ماه بیاد تو سایت فک میکنه سایت به روز نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

افزونه سئو: WordPress SEO

افزونه کشینگ: WP Fastest Cache

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

شاید افزونه شما به طور خودکار هر چند وقت یک بار کش رو پاک نمیکنه. من با این افزونه کار نکردم.

ولی پیشنهاد من افزونه زیر هستش که میتونید دستی مدت حذف کش رو به ساعت انتخاب کنید و کلا افزونه ی خوبی هستش

http://wpfpw.ir/1393/10/26/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wp-rocket/

لینک به ارسال

شاید افزونه شما به طور خودکار هر چند وقت یک بار کش رو پاک نمیکنه. من با این افزونه کار نکردم.

ولی پیشنهاد من افزونه زیر هستش که میتونید دستی مدت حذف کش رو به ساعت انتخاب کنید و کلا افزونه ی خوبی هستش

http://wpfpw.ir/1393...زونه-wp-rocket/

یعنی میخواید بگید بهتره مدت کشینگ و رو یه ساعت یا مثلا یه روز بذارم؟!؟! که مدام کش و حذف کنه که مثلا کاربر اومد کش نشه براش؟! خوب اینطوری که طرف هی باید کل سایت و لود کنه!!

لینک به ارسال

من فقط یک حدث زدم.

شما تست کن ببین اگه مشکل برای همینه مجبوری مدت رو حداقل روی دو روز تنظیم کنی

ولی اگه مشکل از اینجا حل نشد شاید مرور گر خودتون مشکل داره یا شاید یه چیز دیگه باشه

لینک به ارسال

این افزونه کش پاک کن نیست!

این افزونه کشینگ حرفه ای هستش که امکانات خیلی خوبی داره و سرعت لود رو خیلی خوب افزایش میده.

من روی سه تا سایت شخصی خودم استفاده کردم در هر سایت با وجود بیش از 30 تا افزونه فعال تداخلی مشاهده نکردم و تنها تداخلی که ممکنه به وجود بیاد تداخل با سایر افزونه های کش هستش.

لینک به ارسال

این افزونه کشو پاک کن کاری نمیکنه و با سایر افزونه هام تداخل ایجاد میکنه

تداخل با چی؟ من که تداخلی ندیدم ... بر عکس سرعتلود سایت بنده رواز 6 ثانیه به 4 ثانیه کاهش داده .. اما مشکلی که تو پست اول گفتم وجود داره که نمیدونم ناشی از چیه!؟؟! از مرورگر من یا از افزونه کشینگ! یا سئو! تداخلی همندیدم داشته باشه

لینک به ارسال

تداخل با چی؟ من که تداخلی ندیدم ... بر عکس سرعتلود سایت بنده رواز 6 ثانیه به 4 ثانیه کاهش داده .. اما مشکلی که تو پست اول گفتم وجود داره که نمیدونم ناشی از چیه!؟؟! از مرورگر من یا از افزونه کشینگ! یا سئو! تداخلی همندیدم داشته باشه

منظورتون افزونه هست من معرفی کردم یا افزونه ای که خودتون اول گفتید؟

من یکم قاطی کردم :D

لینک به ارسال

راستی دوستان از یه افزونه به اسم Autoptimize در کنار دو افزونه پست اول استفاده میکنم که فک کنم گند زده به سایت ... فک کنم تمام کش نشدن ها واسه همین باشه

منظورتون افزونه هست من معرفی کردم یا افزونه ای که خودتون اول گفتید؟

من یکم قاطی کردم :D

نه همون افزونه سئو و کشینگ خودم و میگم .. خیلی فوق العاده هستن ... کلی تحقیق کردم تا به این دو تا رسیدم ... سایت های غول وردپرسم از این دو تا استفاده میکنن ....

لینک به ارسال

آهان

آره افزونه وردپرس سئو خیلی خوبه ولی

افزونه کش شما رو من تا الان تست نکردم ولی امکانانتی رو که میگم داره؟

1-حذف کش هر پست یا برگه و ست کردن تایم برای پاک کردن کش و یا کلا پاک کردن کش با یک کلیک.

2-فشرده سازی html,css و جاوا برای افزایش سرعت لود

3-لود کردن تصویر هنگامی که کاربر درخواست بده

و خیلی امکانات دیگه

و از همه مهم تر افزونه ای که بنده گفتم رایگان نیست(در کل) ولی افزونه شما رایگانه

فکر کنم سایت های غول وردپرس هم اشتباه میکنند

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

آهان

آره افزونه وردپرس سئو خیلی خوبه ولی

افزونه کش شما رو من تا الان تست نکردم ولی امکانانتی رو که میگم داره؟

1-حذف کش هر پست یا برگه و ست کردن تایم برای پاک کردن کش و یا کلا پاک کردن کش با یک کلیک.

2-فشرده سازی html,css و جاوا برای افزایش سرعت لود

3-لود کردن تصویر هنگامی که کاربر درخواست بده

و خیلی امکانات دیگه

و از همه مهم تر افزونه ای که بنده گفتم رایگان نیست(در کل) ولی افزونه شما رایگانه

فکر کنم سایت های غول وردپرس هم اشتباه میکنند

بفرمایید .. اینم امکاناتش

https://wordpress.org/plugins/wp-fastest-cache/screenshots/

لینک به ارسال

عجب

افزونه ی خوبیه

از یک افزونه ی رایگان چنین انتظاری نداشتم

:)

خوب چیه! فوق العادس .... نصبش کنی مفهمی چیه .. به نظرت کشینگ و روی چند روز تنظیم کنم؟ و چرا؟

لینک به ارسال

من که دیگه نمیتونم چون خیلی وقته از افزونه ای که گفتم استفاده میکنم و دیگه بهش عادت کردم.

و از قدیم هم گفتن :{{ترک عادت موجب مرض است}}/

لینک به ارسال

من که دیگه نمیتونم چون خیلی وقته از افزونه ای که گفتم استفاده میکنم و دیگه بهش عادت کردم.

و از قدیم هم گفتن :{{ترک عادت موجب مرض است}}/

پس وای به حال اون سایتی که شما مدیرشی خخخخخخخخخخ :D:lol:

لینک به ارسال

دوستان من هنوز مشکل سایتم حل نشده :( مطالب جدید که میزنم تو موزیلا و اپرا نمیان صفحه اصلی!!! و دیده نمیشن .. اما تو کروم همون لحظه تو صفحه اصلی دیده میشن :( :( :( :(

کسی اینطوری شده؟ :( :( :( :(

لینک به ارسال

دوستان من هنوز مشکل سایتم حل نشده

:(مطالب جدید که میزنم تو موزیلا و اپرا نمیان صفحه اصلی!!! و دیده نمیشن و حتما باید CTRL+F5 بزنم ... اما تو کروم همون لحظه تو صفحه اصلی دیده میشن :(

فایل زیرم از تو اچ تی اکسس حذف کردم هنوز درست نشده ... عجی باینجاست تو ادامه مطلب که میرم، مطالب جدید صفحه اصلی تو سایدبار هست، اما صفحه اصلی میرم نیست! :wub:

# START Expires
<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 2 hours"

ExpiresByType image/gif "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/gif "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/png "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/jpg "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/ico "access plus 2 hours"
ExpiresByType text/css "access plus 2 hours"
ExpiresByType text/javascript "access plus 2 hours"
</IfModule>
# END Expires

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...