• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
MR.Ali

مشکل در افزونه XML Sitemap Generator

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت اساتید ;)

دوستان من یه مشکلی دارم اونم برای نقشه سایته با این افزونه است .

XML Sitemap Generator for WordPress 3.2.8

هر وقت فعالش میکردم و کار هاش رو انجام میدادم یه اروری میداد که الان دقیقه یادم نیست ولی فکر کنم شبیه این بود که الانم میده

vl9djz7dfqqsxsq61af.png

ما میگیریم به فایل ها پرم 777 رو میدم باز جواب گو نیست و ارور میده (پرم روی 755 هم گزاشتم ولی بازم همون مشکل )

(آدرس نقشه سایتم http://www.shabikhoon.ir/sitemap.xml )

بالاخره رفتی از سایتی که آنلاین این کار رو میکرد نقششه سایتم رو ساختم و هرچی فایل داد دانلود کردم و گزاشتم

و این افزونه رو فعال کردم ولی بازم ارور میده بازم .

میخواستم ببنم مشکل از کجاست ؟ آیا این فایل هایی که من آنلاین ساختم برای سایتم با این افزونه هماهنگی و داره و از این به بعد خودش به جای فایل قبلی جایگزین میکنه ؟

تو گوگل وب مستر هم رفتم تست که گرفتم چنین پیغامی داد

zfx0xo2gsagakmb4dik.png

و اروری نمیزنه :wacko:

خلاصه راهنمایی کنید ممنون از صبر و حوصلتون

ویرایش شده در توسط Pesare-Nime-Shab
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این آدرس آموزش کاملشو توضیح داده و منم امتحان کردم درست بود.

از Sitemap.xml و sitemap.xml.gz بکاپ داشته باشید و Notepad باز کنید و دو فایل Sitemap.xml و sitemap.xml.gz بدون هیچ متنی بسازید و به سرور انتقال بدید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این آدرس آموزش کاملشو توضیح داده و منم امتحان کردم درست بود.

از Sitemap.xml و sitemap.xml.gz بکاپ داشته باشید و Notepad باز کنید و دو فایل Sitemap.xml و sitemap.xml.gz بدون هیچ متنی بسازید و به سرور انتقال بدید.

بله دوست عزیز من بدونم مطالعه نیومد تاپیک بزنم

اگه اون عکس اولی که ارور میده مشکلی نداره من از اول بسازم

من این کارا رو کردم که ببنم مشکل حل میشه یا نه اگه به نظر شما ایرادی نداره من طبق همون تاپیکی که دادین از اول بسازم مپ برای سایتم

بازم به خاطر جواب دادنتون ممنون ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوباره بسازید. سطح دسترسی رو هم ست کنید.

ببینید باز هم خطا میده؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوباره بسازید. سطح دسترسی رو هم ست کنید.

ببینید باز هم خطا میده؟

ممنون آقا مرتضی نمیدونم چی شد یه هو دوباره انجام دادم درست شد ;)

البته به نظرم بدونم چه اشتباهی کرده بودم :rolleyes:

تشکر از دوستانی که کمک کردن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری