رفتن به مطلب

نمایش یک چیز تا تاریخ مشخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

مثلا سه دکمه داریم (دکمه اولی یعنی یک ماهه، دکمه دومی دو ماهه و دکمه سومی یعنی سه ماهه) و اگه روی دکمه اولی کلیک شد، در پایگاه داده تاریخ امروز و تاریخ یک ماه بعدش ثبت بشه و تا وقتی که تاریخ یک ماه بعدش رد نشده، یک کد اجرا بشه.

من از کد زیر برای ذخیره در پایگاه داده استفاده میکنم:

query('INSERT INTO shop_rating SET user_id="'.$this->user->id.'", rating=rating+"'.trim($_POST['amount']).'"');

حالا نمیدونم چجوری تاریخ امروز و تاریخ مثلا یک ماه بعدش رو ثبت کنم

دوم اینکه برای اجرای کد هم یه چیزی توی این مایه ها باید باشه:

query('SELECT id FROM shop_rating WHERE user_id="'.$db_user_id.'" AND date > '.$date1);{
اجرای کد
}

مثلا وقتی کاربر روی دکمه یک ماهه کلیک کرد یک عکس برای یک ماه براش نشون داده بشه و وقتی یک ماه تموم شد دیگه نشون داده نشه همین طور وقتی روی سه ماه کلیک کرد برای سه ماه

ممنون میشم کد درستش رو بذارین

لینک به ارسال

نمایش تاریخ جاری

echo date('Y-m-d');

نمایش تاریخ 1 ماه بعد

echo date('Y-m-d',strtotime('+1 months'));

برای 2 ماه بعد به جای عدد 1 عدد 2 قرار دهید

شما میتونین این مقادیر رو در جدول shop_rating ذخیره کنید و برای مقایسه با یک if ساده زمان جاری رو با زمان 1 ماه بعد مقایسه میکنین اگه زمان یک ماه بعد کوچکتر مساوی زمان جاری سیستم بود عکس رو نشون بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...