رفتن به مطلب

مشکل با ووکامرس

ilbeygi.m

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من الان ووکامرس رو نصب کردم اما یک مشکلی دارم.

وقتی رو افزودن به سبد خرید میزنم و میخوام برم برای پرداخت میگه سبد خرید شما خالی است این مشکل داخل مرورگر IE و اپرا هست.

اما تو مرورگر کروم اضاف میکنه اما وقتی میخوام بزنم انجام خرید و صفحه پرداخت کلا یک صفحه سفید میاد و به صفحه خرید و دانلود نمیره.

ممنون میشم کمک کنید

با تشکر

ادرس سایت : http://fa.themecenter.net

لینک به ارسال

درود ...

پوسته رو تعویض و تست کنید. نتیجه رو اعلام کنید.

:)

با تشکر از پاسخگوییتون

دیروز درست بود و هیچ مشکلی نداشت اما امروز که مجدد تست کردم این مشکل پیش اومد.

دفه پیش هم با یک قالب دیگه این مشکل رو داشتم که تعویضش کردم اما باز الان اینطور شد ...

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام من روی پوشه wp-admin رمز گزاشتم تا وقتی که ووکامرس رو نصب نکردم مشکلی نیس ولی وقتی نصبش میکنم هر صفحه ای از سایت که می خواد لود بشه رمز می خواد راهی هس بدون افزونه این مشکل رو حل کرد.؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط مهدی 1374
لینک به ارسال

با تشکر از پاسخگوییتون

دیروز درست بود و هیچ مشکلی نداشت اما امروز که مجدد تست کردم این مشکل پیش اومد.

دفه پیش هم با یک قالب دیگه این مشکل رو داشتم که تعویضش کردم اما باز الان اینطور شد ...

من که الان تست کردم با IE 7-8-10 11 مشکلی نداشت

اگر با یک قالب دیگه هم همین مشکل رو داشتین و مشکل بعد از چند روز صورت میگیره احتمالا با افزونه ها مشکلی داره

چه افزونه هایی نصب دارین ؟

سلام من روی پوشه wp-admin رمز گزاشتم تا وقتی که ووکامرس رو نصب نکردم مشکلی نیس ولی وقتی نصبش میکنم هر صفحه ای از سایت که می خواد لود بشه رمز می خواد راهی هس بدون افزونه این مشکل رو حل کرد.؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام لطفا سوال خود را در تایپیکی جداگانه مطرح نمائید تا پاسخگویی مناسبی انجام گیرد و با تایپیک دیگران تداخل نداشته باشد

لینک به ارسال

با سلام مجدد

فعلا که مشکلش چند روزیه حل شده.

افزونه هام :

ووکامرس

پارسی ساز ووکامرس

شورت کد وکامرس

ووکامرس چک اوت منیجر

توتال کش

وردپرس سئو

Chap Secure Password Login

کپچا

وردپرس ایمپورتر

درگاه پارس پال

لینک به ارسال

احتمال خطا میتونه از افزونه w3 Total cache باشه

به شخصه باهاش مشکل دارم

بعضی اوقات نمیتون خودش رو با کانفیگ سرور مچ کنه و باعث عدم لود برخی فایل ها میشه

یکی از سایت های مشتریم فونت هاش گاهی لود و گاهی لود نمیشد و بعدا فهمیدم از همین توتال کش هست

یه مدت غیر فعال گنید

در ضمن داخل هاستتون فایل ارور لاگ رو چک کنید errorlog

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...