رفتن به مطلب

خرید دامنه دات کام

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

ســــــلــا م سلاـــــــــــــم

خوبید؟خوشید؟سلامتید؟ دماغتون صافه؟ : :D

خب میخواستم یه دامنه دات کام buy کنم :lol: یکم که گشتم فهمیدم این دامنه پنل داره و از این حرفا که مثل دامنه های ملی نیست بشه همه ی کارهاشو از همون سایت ایرنیک انجام بدی و راه کلاه برداری بازه(البته اینارو رضا گفت :D )

به همون رضا گفتم میخوام از طلا هاست بخرم گفت به ادمای معمولی توجه نمیکنه و مشتریا ناراضی هستن و بعدش هرچی پی ام دادم جواب نداد و فکر کنم میخواد مال خودش رو بفروشه و کلا رفت تو افق محو شد

یه کلا ختم کلام:{یه سایت معتبر خرید دامنه دات کام معرفی کنید(قیمت هم مناسب باشه دیگه :P )}

منتظرما

ژوپس

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

باشه حله

فقط اون طرف میگفت طلا هاست اونطوریه راسته؟

فک کنم همین جا دامنیش رو از طلا هاست گرفته

مشکلی داشته؟

لینک به ارسال

:huh: دلیل؟

خب از کجا بگیرم؟

مورد اطمینان باشه؟

چون اهمیت به کاربرانش نمیده فقط میخان ازشون خریداری بشه فقط به همین فکر میکنن

من خودم از این سایت دامنه و هاست خریداری کردم کاملا قابل اطمینان هستن و دامنه هم مالیکیت کامل رو داره

ادرس سایت

parswebserver.com

امیدوارم کمک کرده باشم :)

لینک به ارسال

http://www.persianregister.ir/index.php

اینجا خیلی خوبه. هم قیمت هاش خوبه و هم اگه که به مشکل برخوردید پیشتیبانی خوبی داره

لینک به ارسال

سلام

طلا هاست تو ریسلوو ثبت داره و ایناییکه دوستان لینک دادن اما متاسفانه ریسلوو کیفیت پنل انچنان خوبی نداره .

حالا سوال بنده اینکه میخوایید تو ریسلوو ثبت کنید یا ریسلر کلاب .

ثبتی هامون در ریسلر کلاب هست و فقط ورود با ای پی آمریکا به پنل در غیر اینصورت بعلت تحریم مسدود میشید !

به هر حال به تمایل خودتون مونده .

ادرس سایت » http://asiasazan.org

لینک به ارسال

طلاهاست شما رو یک کاربر حفه ای میبینه بهمین دلیل برای تازه کارها سخته کار باهاشون

لینک به ارسال

سلام

من ایران هاست را پیشنهاد میکنم از نظر من کاملا قابل اعتماده ، نرید ازین سایت های دو روزه نگیرید بهتره یکم گرون بخرید بهتره تا آخرش پشیمون بشید.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام ، اگه هاستی که سحر خانوم داشتن و مشکلشون رو اینجا حل کردیم از طلا هاست بوده ، سمتش نرو داداش ، چند روز طول میکشید تا بخوان پاسخگوی مشکلات کوچیک باشن...

____

یه سؤال ، دقیقاً منظور از پنل چیه و امکانات این پنل چیه؟ (امکانات کاملش)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

پیشنهاد می کنم دامین های بین المللی رو حتما حتما از هاستینگ های معتبر تهیه کنی . مثل iranhost.com یا parsdata.com

چون دامین بین المللی هست و ایران هم تحریم هست، بعدا یه وقت مشکلی برای دامین پیش نیاد .

من خودم 2 تا دامین از irpowerweb.com خریدم و راضی هستم . هم معتبر هست و هم قیمتش پایین هست و هم پشتیبانی خوبی داره

لینک به ارسال

مرسی دوستان

اینقدر سایت دادین که کلا قاط زدم

امکانات پنل زیاد مهم نیست

یه دامین معمولی دات کام

فقط میخوام پشتیبانی بهتر از طلاهاست داشته باشه و مشکل خاصی نداشته باشه

البته قیمت هم کم باشه خیلی بهتره

علی جان خودت از کجا گرفتی؟

دوستان لطفا سایتی رو که خودتون گرفتید و راضی هستید پیشنهاد بدید چون نمیخوام الکی حرفی رو زده باشید و منم بعدا پشیمون بشم :)

لینک به ارسال

مرسی دوستان

اینقدر سایت دادین که کلا قاط زدم

امکانات پنل زیاد مهم نیست

یه دامین معمولی دات کام

فقط میخوام پشتیبانی بهتر از طلاهاست داشته باشه و مشکل خاصی نداشته باشه

البته قیمت هم کم باشه خیلی بهتره

علی جان خودت از کجا گرفتی؟

دوستان لطفا سایتی رو که خودتون گرفتید و راضی هستید پیشنهاد بدید چون نمیخوام الکی حرفی رو زده باشید و منم بعدا پشیمون بشم :)

اگه هزینه براتون مهم نیست اما پشتیبانی براتون مهم هست ، از بهترین هاستینگ ایران یعنی ایران هاست خرید کنید.قیمت ثبت دامینش 45 هزار تومان

لینک به ارسال

هزینه که میشه جورش کرد ولی با 25 هزار هم میشه همون دامین رو خرید.

از نظر پشتیبانی که نمیخوام شاخ غول رو بشکنم فقط میخوام اگه یهو تهریم ها بالا گرفت سایت نره رو هوا

اگه کسی ارزون قیمت خوب سراغ داره بده اگر هم که نیست مجبوریم از همین ایران هاست بخریم :)

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

من همین الآن از آبتین وب برای شرکت پسر عمه ام خریداری کردم!

کلا از آبتین وب راضی هستم پیشنهاد میکنم رو این گزینه هم فکر کنید!

قیمت دامنه com. رو میده 35 تومن!

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

تحریم*

من خودم از mihanwebhost گرفتم ، تا به حال راجع به دامنه مشکلی برام پیش نیومده که نیازی به پشتیبانی داشته باشم ولی فکر نکنم با تحریم مشکلی داشته باشن... جزو بزرگترین هاستینگ های ایران هست. قیمتشم اگه اشتباه نکنم 30-32 تومن بود.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

طلاهاست بدترین خدمات هاست ایران

آقا بهتون توی طلاهاست زیاد دروغ میگند
من خریدم رو انجام دادم ولی خدمات رو ارائه نمیدهند

دامنه رو فقط به قیمتش نگاه نکنید اگر بعد از یک سال تمدید نکنید اینا خودشون میخرند و اگر بخواهید پس بگیرید باید فلان قدر بهشون اضافه بدید مثلا یک دامنه رو به من گفتند 3700 دلار!!!!

خدمات whois privacy رو هم ارائه نمیدهند چون تحریم هست ولی میگند ارائه میدیم!!!
فقط وقتی راستش رو بهتون میگند که پول رو به حسابشون ریخته باشید
ضمنا پولتون رو هم بلوکه میکنند

این رو هم بگم که من به enamad هم شکایت کردم حرفی برای گفتن نداره میگه برو دادگاه پولتو بگیر (بدو تا بگیری!!!!)

پنلشون هم افتضاح هستش حتی امکانات اولیه تغییر DNS رو هم نداره و باید یکسره با خودشون هماهنگ کنی هر کاری که میخواهی بکنی

اگر شماره تلفن خارجی استفاده کنید هم هزار تومان بیشتر ازتون پول میگیرند

خانمی هم که تلفن رو جواب میده خیلی بد دهنه و حرف زدن درست بلد نیست

کلا گیر این کلاهبردارها نیفتید بهتره
خلاصه هیچ ارزونی بی علت نیست

مراقب جیب هاتون باشید

چون پولم رو خوردند و از دستشون شکایت کردم اسمم رو مخفی کردم تا توی دادگاه نگن این کار فلانی هستش

لعنت بر هر چی کلاه بردار هستش چه 30 هزار تومان چه 3000 هزار میلیارد تومان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...