رفتن به مطلب

درون ریزی در وردپرس در اصل یعنی چی؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بعضی وقتا که یک قالب انگلیسی نصب میکنم برای اینکه بتونم مثل دموش در بیارم میگن که باید از قسمت درون ریزی درون ریزی انجام بدی اما وقتیم که این کارو انجام میدم و میرم قسمت درون ریزی و چیزهایی که داره رو نصب میکنم باز هم نمیتونم شبیه دمو بکنمش.

ممنون میشم پاسخ بدین.

با تشکر

لینک به ارسال

درون ریزی منظور همون تنظیماتی هست که باید برای قالب یا افزونه انجام بدین که بصورت یکجا شما با آپلود کردن فایل مورد نظر تنیطمات اعمال میشه

چیز خاصی نداره که بخوایم شرح بدیم

یا شما از راه درستش درون ریزی نکردین و یا هم اینکه فایل ناقص هستش

لینک به ارسال

درون ریزی منظور همون تنظیماتی هست که باید برای قالب یا افزونه انجام بدین که بصورت یکجا شما با آپلود کردن فایل مورد نظر تنیطمات اعمال میشه

چیز خاصی نداره که بخوایم شرح بدیم

یا شما از راه درستش درون ریزی نکردین و یا هم اینکه فایل ناقص هستش

با تشکر از پاسخگوییتون

رو درون ریزی که زدم یک جاش ازم فایل خواست که از تو سیستم اپلود کنم

اون فایلا داخل پوشه پوسته هستش؟

لینک به ارسال

بله با خود قالب هست حالا یا تو فولدر اصلی هست یا ی فولدر جا با فرمت xml هست فایل بگردین پیدا میکنید ! فقط این نکته رو هم در نظر بگیرین که تو حالت عادی وردپرس تا 2 مگ رو اجازه میداده واسه این آپلود کنید ! اگه فایل بکاپ بیشتر 2 مگ هست یا باید فایل رو تقسیم کنید یا ظرفیت وردپرس رو تغییر بدین .....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...