رفتن به مطلب

نظر شمار در موردگرافیک سایت

Rohani

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یه طرح با موضوع بیمه زدم ممنون میشم نظرتون رو بگید تا اشکالاتم رو برطرف کنم.

post-3445-0-50531300-1422034759_thumb.pn

ویرایش شده توسط روحانی
لینک به ارسال

خوب شده

اما این تغییرت رو بده ببین بهتر میشه یا نه

- قسمت فوتر رو از کانتنت جدا کن

- بعد از هدر اون بک گراند نارجی که %100 هستش رو حذف کن یا هم اینکه یه بک مشکی %100 به بنر بده ( عکس چترها منظورمه )

- قسمت ستون کناری رو از کانتنت جدا کن یه فاصله بده و اون بک گراند که به هم چسبونده رو بردار

- قسمت ستون کناری ابزارک ها خیلی بکگراند تو بک گراند شده و کمی شلوغ کرده کار رو به نظر اگه بک طوسی رو حذف کنیو کلا سفید باشه و زیر هر لینک یه خط بکش تا ازهم جدا بشن لینک هاشون

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
سایت رو آوردم بالا نظرتون چیه ؟ ویرایش شده توسط نایس تـم
لینک به ارسال

سلام ، خوبه ، البتّه من در رابطه با کارایی سایت های بیمه اطلاعاتی ندارم ، امّا فکر میکنم این شیوه نمایش پست ها برای سایت های تفریحی و سایت هایی که مطالب زیادی قراره توشون گذاشته بشه مناسب تر باشه.

به نظرم برای چنین سایتی باید یه صفحه کلاسیک بر مبنای اهمیّت کمتر به پست ها و اهمیّت بیشتر به محتویات اضافی صفحه (مثل شماره تلفن ، انواع جدول ها ، عکس ها ، اخبار ، قرارداد ها ، بلاک های ابزارکی برای نوشتن توضیحاتی برای انواع بیمه و هزینه هاش و...) طرّاحی بشه تا هم از سردرگمی بازدید کننده (چون میدونین که اینطور سایت ها رو وبگرد ها کمتر میبینن...) کمتر بشه و هم بیشتر توضیحات به جای اینکه وارد پست ها و صفحات جانبی بشه داخل خود ایندکس جا بگیره.

از لحاظ سئو هم اصلاً مناسب نیست (هرچند اینطور سایت ها جنبه بازدید از گوگل نداره و صرفاً برای تبلیغات تجاری به کار میره امّا بد نیست حداقل ساده ترین تگ های اچ تی ام ال رو بهش معرفی کنیم که اگر زدن نمایندگی بیمه مهندس انجم شعاع توی گوگل بیاد)

مورد بعدی هم اینکه برای تصاویر فوتر (بیمه ایران و طراحی گرافیک) و همچنین بیمه ایران در هدر هم لینک گذاشته بشه بهتر میشه که البتّه مطمئناً این موارد رو در ویرایش پایانی مورد توجّه قرار خواهی داد و فقط جهت یادآوری گفتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...