python

مشکل در فعال کردن چند پوسته

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من چند وقتی هست که نمیتونم پوسته جدید به سایتم اضافه کنم

مثل قالب راش یا صحیفا و... وقتی نصب و فعالش میکنم کلا صفحه سفید میشه و سایت از کار میافته

نمایش ارور رو روشن کردم اینارو میده:

Notice: Undefined index: cperpage in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 607 Notice: Undefined variable: output in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 675 Notice: Undefined variable: fix_tag in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 676 Notice: Undefined variable: showdot in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 677 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 680 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 683 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 686 Notice: Undefined variable: post in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Trying to get property of non-object in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Undefined variable: post in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Trying to get property of non-object in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Undefined variable: mlink_title in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 3495 Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 16777216 bytes) in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-includes/cache.php on line 621

در ضمن تمام افزونه هارو غیر فعال کردم و تست زدم درست نشد

وردپرس رو هم آپدیت کردم بازم درست نشد

ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی نمیدونه مشکلم رو چجوری حل کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان جواب ندادند بنده در سطح خودم جواب میدم

/wp-content/themes/themerush/functions.php در خط 694 چی نوشته چون اصلا فکر نمیکنم functions.php پوسته اینقد بزرگ باشه

احتمالا مشکل از آخرین پوسته ای بوده که قبل بوجود اومدن ارور نصب کردید

شما اون کد رو اگه بود اینجا بزار

بعد این کارم تست کن

همه پوسته ها بجز یک پوسته پیشفرض وردپرس رو deactive کن و بقیه رو پاک کن

حالا فایل /wp-includes وردپرس رو پاک کن و از خود سایت وردپرس دانلود و دستی آپلود کن

حالا با پوسته هایی که تو خود wordpress.org هست تست کن بببیند سالم هست یا نه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان جواب ندادند بنده در سطح خودم جواب میدم

/wp-content/themes/themerush/functions.php در خط 694 چی نوشته چون اصلا فکر نمیکنم functions.php پوسته اینقد بزرگ باشه

احتمالا مشکل از آخرین پوسته ای بوده که قبل بوجود اومدن ارور نصب کردید

شما اون کد رو اگه بود اینجا بزار

بعد این کارم تست کن

همه پوسته ها بجز یک پوسته پیشفرض وردپرس رو deactive کن و بقیه رو پاک کن

حالا فایل /wp-includes وردپرس رو پاک کن و از خود سایت وردپرس دانلود و دستی آپلود کن

حالا با پوسته هایی که تو خود wordpress.org هست تست کن بببیند سالم هست یا نه

این فانکشن مربوط به قالب خبری راش هست که توی نت زیاده

الان کارایی رو که گفتید رو انجام دادم تاثیری نداشت

کلا سیستمم طوری شده که همچین قالبهایی رو قبول نمیکنه

یه چندتا قالب و قالب های پیش فرض بدون مشکل کار میکنن

قالب هام مشکلی ندارن وی سایت های دیگم به خوبی کار میکنن اما این یکی سایتم مشکل داره

فایل رو هم پیوست کردم

functions.php

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من بعد از کلی بررسی فهمیدم مشکل از کجاست اما نتونستم حلش کنم

مشکل مربوط به جدول wp_term_taxonomy که وقتی پاکش میکنم یا خالیش میکنم درست میشه

اما نمیشه حدف یا خالیش کرد چون تگ و دسته بندی هام از بین میرن

تگ هم زیاد دارم

چند بارم تعمیر و بهینه سازی کردم دیتابیس و جدول رو درست نشد

راهی هست که بتونم مشکل رو حل کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط HADI.RBL
      سلام خسته نباشید من وقتی یک برگه رو در وردپرس خودم میسازم هرکار میکنم در سایتم نمایش داده نمیشه هرکی میدونه مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنه >. 
    • توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط mahnaz20
      با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
      دیروز هنگام آپدیت افزونه ووکامرس مشکلی در بروزرسانی بوجود آمد و سایتم بالا نیومد مجبور شدم برم از هاست فایل maintance را پاک کنم و سایت بالا اومد .
      ولی تنظیمات پیکربندی گواهینامه ssl بهم ریخته و وقتی آدرس سایتم را میزنم مرورگر اخطار میده که این سایت امن نیست و سایت باز نمیشه. بجای آیکون سبز رنگ هم آیکون اخطار قرمز کنار url نشان میده.
      لطفا کمک کنید این مشکل را برطرف کنم. ممنونم
    • توسط mahsa98
      سلام دوستان. من از افزونه acf  برای نمایش برخی اطلاعات استفاده میکنم. ولی میخوام نمایش این اطلاعات رو یکم زیبا و منظم و مرتب کنم. مثلا تو یه کادر قرار بگیره، رنگشون تغییر کنه و ....
      میشه از شورتکد استفاده کرد؟ مثلا تو ویژوال کامپوزر یا صفحه ساز خود قالبم اون فرمی که میخوام رو بسازم بعد این اطلاعات رو نمایش بدم؟
       اگه نمیشه چطوری باید بهشون استایل دلخواهم رو بدم؟
      خواهش میکنم دوستانی که تواناییش رو دارن کمکم کنن خیلی کارم گیره
    • توسط mahsa98
      سلام دوستان. من میخوام صفحه جزییات محصول رو در ووکامرس سفارشی سازی کنم. تا حدودی موفق شدم ولی افزونه تخصصی برای اینکار هست؟
      و سوال مهم هم اینه که مکان دکمه افزودن به سبد خرید رو میخوام تغییر بدم. میشه راهنماییم کنین؟ به کد هم خیلی مسلط نیستم
      ممنون♥