رفتن به مطلب

مشکل در فعال کردن چند پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من چند وقتی هست که نمیتونم پوسته جدید به سایتم اضافه کنم

مثل قالب راش یا صحیفا و... وقتی نصب و فعالش میکنم کلا صفحه سفید میشه و سایت از کار میافته

نمایش ارور رو روشن کردم اینارو میده:

Notice: Undefined index: cperpage in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 607 Notice: Undefined variable: output in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 675 Notice: Undefined variable: fix_tag in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 676 Notice: Undefined variable: showdot in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 677 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 680 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 683 Notice: Undefined variable: more_tags in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 686 Notice: Undefined variable: post in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Trying to get property of non-object in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Undefined variable: post in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Trying to get property of non-object in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: Undefined variable: mlink_title in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-content/themes/themerush/functions.php on line 694 Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 3495 Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 16777216 bytes) in /home/site/domains/site.com/public_html/wp-includes/cache.php on line 621

در ضمن تمام افزونه هارو غیر فعال کردم و تست زدم درست نشد

وردپرس رو هم آپدیت کردم بازم درست نشد

ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم

لینک به ارسال

سلام

دوستان جواب ندادند بنده در سطح خودم جواب میدم

/wp-content/themes/themerush/functions.php در خط 694 چی نوشته چون اصلا فکر نمیکنم functions.php پوسته اینقد بزرگ باشه

احتمالا مشکل از آخرین پوسته ای بوده که قبل بوجود اومدن ارور نصب کردید

شما اون کد رو اگه بود اینجا بزار

بعد این کارم تست کن

همه پوسته ها بجز یک پوسته پیشفرض وردپرس رو deactive کن و بقیه رو پاک کن

حالا فایل /wp-includes وردپرس رو پاک کن و از خود سایت وردپرس دانلود و دستی آپلود کن

حالا با پوسته هایی که تو خود wordpress.org هست تست کن بببیند سالم هست یا نه

لینک به ارسال

سلام

دوستان جواب ندادند بنده در سطح خودم جواب میدم

/wp-content/themes/themerush/functions.php در خط 694 چی نوشته چون اصلا فکر نمیکنم functions.php پوسته اینقد بزرگ باشه

احتمالا مشکل از آخرین پوسته ای بوده که قبل بوجود اومدن ارور نصب کردید

شما اون کد رو اگه بود اینجا بزار

بعد این کارم تست کن

همه پوسته ها بجز یک پوسته پیشفرض وردپرس رو deactive کن و بقیه رو پاک کن

حالا فایل /wp-includes وردپرس رو پاک کن و از خود سایت وردپرس دانلود و دستی آپلود کن

حالا با پوسته هایی که تو خود wordpress.org هست تست کن بببیند سالم هست یا نه

این فانکشن مربوط به قالب خبری راش هست که توی نت زیاده

الان کارایی رو که گفتید رو انجام دادم تاثیری نداشت

کلا سیستمم طوری شده که همچین قالبهایی رو قبول نمیکنه

یه چندتا قالب و قالب های پیش فرض بدون مشکل کار میکنن

قالب هام مشکلی ندارن وی سایت های دیگم به خوبی کار میکنن اما این یکی سایتم مشکل داره

فایل رو هم پیوست کردم

functions.php

لینک به ارسال

دوستان من بعد از کلی بررسی فهمیدم مشکل از کجاست اما نتونستم حلش کنم

مشکل مربوط به جدول wp_term_taxonomy که وقتی پاکش میکنم یا خالیش میکنم درست میشه

اما نمیشه حدف یا خالیش کرد چون تگ و دسته بندی هام از بین میرن

تگ هم زیاد دارم

چند بارم تعمیر و بهینه سازی کردم دیتابیس و جدول رو درست نشد

راهی هست که بتونم مشکل رو حل کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...