رفتن به مطلب

چگونه ادرس برگه هارو در ووکامرس تغییر دهم؟

ilbeygi.m

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من خواستم ادرس برگه فروشگاه یا سبد خرید یا ... رو در وکامرس وب سایتم تغییر بدم اما نشد.

به طور مثال در حال حاضر یک مطلب در ووکامرس وب سایتم به صورت site.ir/?product=mahsol نمایش داده میشه و من میخوام به صورت site.ir/product/mahsol و همچنین مثلا برای برگه سبد خرید به جای site.ir/?page_id=6 به صورت site.ir/cart نشون بده.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و بگید چطوری اینارو درست کنم.

با تشکر

ویرایش شده توسط senator_x37
لینک به ارسال

سلام

پیوند یکتا رو روی name تنظیم کنید حل میشه

با تشکر

تست کردم ولی بازم درست نشد

پیوند یکتارو روی

site.ir/shop/sample-product

همچنین روی

site.ir/shop/product-category/sample-product

قرار دادم اما بازم درست نشد ...

لینک به ارسال

وارد بخش برگه ها بشید. برگه های مورد نظر رو ویرایش بزنید و پیوند یکتاشون رو عوض کنید و روی دکمه قبول کلیک کنید و سپس بر روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید!

اگه مشکل حل نشد. وارد تنظیمات افزونه ووکامرس بشید. سپس بخش برگه ها. برگه های مورد نظرتون رو تنظیم و ذخیره کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

وارد بخش برگه ها بشید. برگه های مورد نظر رو ویرایش بزنید و پیوند یکتاشون رو عوض کنید و روی دکمه قبول کلیک کنید و سپس بر روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید!

اگه مشکل حل نشد. وارد تنظیمات افزونه ووکامرس بشید. سپس بخش برگه ها. برگه های مورد نظرتون رو تنظیم و ذخیره کنید.

موفق باشید.

:)

برگه هارو قبل از اینکه پست بذارم رفتم تا ویرایش کنم اما قفل بود و نشد.

از بخش تنظیمات و پیوند های یکتا هم چند بار تست کردم بازم نشد ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...