رفتن به مطلب

کند اجرا شدن روی لوکال هاست

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من برای اولین بار هست که توی این چندوقته که باوردپرس کارمیکنم با همچین مشکلی برخورد کردم و اونم اینه که وقتی وردپرس رو روی لوکال هاست هم اجرا میکنم کنده وباید لود بشه میخواستم بدونم دلیلش چیه؟از نرم افزار Wamp استفاده میکنم.و ازنسخه 4.1 فارسی استفاده میکنم و خیلی از قالب ها هم انگار با این نسخه مشکل دارند و سازگاری زیادی ندارند.مجبور شدم ازنسخه های پایینتر استفاده کنم.

ممنون

لینک به ارسال

متاسفانه این مشکل جدیدن پیش اومده بنده هم از easyphp استفاده میکنم با سایر سیستم های مدیرت محتوا مشکلی نیست

لینک به ارسال

متاسفانه این مشکل جدیدن پیش اومده بنده هم از easyphp استفاده میکنم با سایر سیستم های مدیرت محتوا مشکلی نیست

قابل حل شدن هست؟

لینک به ارسال

اینترنتت رو قطع کن و مجدد تست کن چون ممکنه فایل هایی داشته باشه قالبت که خارجی باشن مثل فونت های گوگل یا کتابخانه ها ...

لینک به ارسال

اینترنت چنان تاثیری نمیذاره قبلا تست کردم.

توی سایت های خارجی هم نگاه کردم ولی جوابی نگرفتم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوباره با همین مشکل مواجه شدم ایندفعه اینقدر کندهست که اصلا بالا نمیاد با Wamp و Xamp نسخه های مختلف تست کردم روی سیستم های مختلف هم تست کردم نسخه های فارسی و انگلیسی وردپرس و نسخه های قدیمی و جدید وردپرس رو تست کردم بازم همین مشکل وجود داره با ارائه قطعه کد هم مشکلی حل نشد و مشکل موجود هست.

لینک به ارسال

یه راه حل عملی ممکنه ارائه کنید؟من کلا میخوام دوتا قالب رو تست کنم این مشکل رو دارم و واجب هم هست که تست کنم این دوقالب رو مشکلاتشون رو رفع کنم.

در ضمن بعضی اوقات که میاد وردپرس رو لوکال ارور اتصال به انجمن رو میده و آدرس ارور هم فایل Update.php توی پوشه include هست.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

منم همین مشکلو داشتم

این مشکل م یتونه به خاطر نصب افزونه های مختلف رخ بده

مثلا من پلاگین ووکامرس رو دو بار نصب کرده بودم یه ورژن اینگلیسی و یه ورژن فارسی . دو تاشم فعال بود و همین باعث سرعت کم لوکال هاستم می شد

چک کن ببین کدام افزونه باعث این شده

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

دوستان من هم روی لوکال wamp server 2.5 اخرین ورژن وردپرس نصب کردم ویندوز 10- اینقدر سرعت لود کم هست که فقط صفحه سفید بالا میاد همین طور در ورود به بخش های مختلف مدیریت و افزونه ها هیچ مشکلی ندارم اما برای مثال من یه قالب رو درون ریزی کردم ولی به هیچ وجه مطالب اون لود نمیشه .ولی تمام پست ها و دسته های اون در مدیریت نشون داده میشه

یه راهکار ارائه بدین لطفا

باتشکر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...