رفتن به مطلب

پروژه ترم آخر

پست های پیشنهاد شده

سلام

شما اول بفرمائید که چه رشته ای دارین میخونین

و برای پروژه تون دانشگاه چه شرایطی گذاشته و در چه زمینه های گفتن میتونین پروژه رو انجام بدین

لینک به ارسال

رشته ام که کامپیوتره

والا فعلا خبر ندارم شرایط چیه چون ترم شروع نشده ولی چون شنیدم خیلی سخته و خیلی زمان بر به خاطر همین از الان به فکرشم

موضوع پروژه فک کنم آزاده و باید یه چیز خیلی حرفه ای باشه یعنی اگر چیز معمولی باشه خودشون یه موضوع و امکانات میگن

لینک به ارسال

واه :| چه چیزا.

یعنی هنوز موضوع رو ندونسته و اینکه نمیدونی چیه میخوای کمکت کنن دوستان؟ :D

لینک به ارسال

واه :| چه چیزا.

یعنی هنوز موضوع رو ندونسته و اینکه نمیدونی چیه میخوای کمکت کنن دوستان؟ :D

خب شما ی زره راهنمایی کنید . یا این که هیچ پاسخی ندین فک کنم سروسنگین تر باشه ! حس میکنم فقط تو هر پستی سعی میکنی ی چیزی گفته باشی :D

رشته ام که کامپیوتره

والا فعلا خبر ندارم شرایط چیه چون ترم شروع نشده ولی چون شنیدم خیلی سخته و خیلی زمان بر به خاطر همین از الان به فکرشم

موضوع پروژه فک کنم آزاده و باید یه چیز خیلی حرفه ای باشه یعنی اگر چیز معمولی باشه خودشون یه موضوع و امکانات میگن

شما هم اول مشخص کنید به چه زبان هایی مسلط هستین ؟ پروژه میخواین تحت وب(php-asp.net-java) باشه یا دسکتاپ(c#-java-python,.....) یا موبایل ؟

سعی کنید پروژه ایی را انتخاب میکنیدسورس توی وب باشه اگه اگه جایی به مشکل برخوردین از اونا کمک بگیرید ی چیزی نباشه که اگه به مشکل خوردین هیچ نمونه ایی ازش نباشه !

موفق باشید ......

لینک به ارسال

پروژه رو فک کنم باید با یکی از زبان های PHP یا ASP.net یا اندروید ویا سی شارپ بنویسیم

که من بین اینا فقط سی شارپ رو تقریبا خوب بلدم و PHP رو هم حرفه ای نیست

ASP.net رو هم که درسش رو این ترم دارم

اندروید هم هیچی بلد نیست

لینک به ارسال

خب شما ی زره راهنمایی کنید . یا این که هیچ پاسخی ندین فک کنم سروسنگین تر باشه ! حس میکنم فقط تو هر پستی سعی میکنی ی چیزی گفته باشی :D

شما هم اول مشخص کنید به چه زبان هایی مسلط هستین ؟ پروژه میخواین تحت وب(php-asp.net-java) باشه یا دسکتاپ(c#-java-python,.....) یا موبایل ؟

سعی کنید پروژه ایی را انتخاب میکنیدسورس توی وب باشه اگه اگه جایی به مشکل برخوردین از اونا کمک بگیرید ی چیزی نباشه که اگه به مشکل خوردین هیچ نمونه ایی ازش نباشه !

موفق باشید ......

وقتی سؤالی پرسیده نشده چجوری باید پاسخ بدیم؟

پروژه رو فک کنم باید با یکی از زبان های PHP یا ASP.net یا اندروید ویا سی شارپ بنویسیم

که من بین اینا فقط سی شارپ رو تقریبا خوب بلدم و PHP رو هم حرفه ای نیست

ASP.net رو هم که درسش رو این ترم دارم

اندروید هم هیچی بلد نیست

فکر کنم با PHP کار کنی بهتره ، چون منابعش بیشتره نسبت به زبون های دیگه توی وب ، یکی از دوستام همین چند وقت پیش یه پروژه با PHP تحویل داد برای دانشگاهش (پروژه اش آماده بود فقط دانلود کرده بود و میپرسید که فلان کد چکار میکنه تا لو نره...)

ویرایش شده توسط Black_Sky
حذف متن
لینک به ارسال

خب آخه دانشگاه ما خیلی سخت میگیرن

من الان سر موضوع پروژه فقط ذهنم مشغوله که پروژه چی درست کنم!!!!!!

لینک به ارسال

خب آخه دانشگاه ما خیلی سخت میگیرن

من الان سر موضوع پروژه فقط ذهنم مشغوله که پروژه چی درست کنم!!!!!!

اگر سی شارپ رو مسلطی که میتونی باهاش پروژه رو شروع کنی که هیچی. ولی اگر نه فکر میکنم با PHP کار کنی بهتر باشه که بتونی توی انجمن های وب هم سؤالات خودت رو بپرسی + بیشتر چیز هایی که بهشون برمیخوری رو اگر با PHP شروع کرده باشی میتونی به صورت آماده و بدون زحمت از توی نت بگیری.

لینک به ارسال

در کل اگه سمت وب میخوای کار کنی php بهتره من خودم این پروژه آزمون آنلاین با php رو واسه پروژه ارایه دادم .... !

ویرایش شده توسط Black_Sky
Edit
لینک به ارسال

خب نه میخوام پروژه رو از 0 خودم بنویسم و نمیخوام از نت بگیرم برم تحویل بدم

من فقط الان سر موضوع پروژه مشکل دارم

لینک به ارسال

خب شما میتونی پروژه page builder رو انتخاب کنی با استفاده از css-jquery-php-html چیز جالبیه نمونه هایی ازش هم رو نت هست که میتونین ازش ایده بگیرین

مثلا gravity form پلاگین وردپرس

http://www.gravityforms.com/

لینک به ارسال

شما باید با c# یا زبان ماشین اسمبلی پروژه بزنید و این ارتباطی به PHP نداره.مگه اینکه برای درس برنامه نویسی صفحات وبتون از HTML , CSS استفاده کنید

لینک به ارسال

نه دوست عزیز این پروژه پروژه ترم آخر و در واقع پایان نامه است

برای درس های C# و اسمبلی و ... پروژه درست کردیم و تحویل دادیم

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

سلام دوستان

گویا پروژه رو باید با ASP.net بنویسم

حالا از هر کدوم از دانشجوها میپرسم میخوان فروشگاه بدن

به نظرتون چه چیزی من بدم که خیلی خوب باشه که بتونم نمره خوبی بگیرم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...