سافت سرا

آموزش فارسی سیستم مدیریت محتوای وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

این سری آموزشی شامل آموزش کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و مدیریت وب سایت در سطح مبتدی و به زبان فارسی است.

در این مجموعه آموزشی تمام موارد لازم برای راه اندازی یک وب سایت بر پایه CMS وردپرس نظیر ثبت دامنه و هاست، ایجاد دیتابیس، دانلود و نصب وردپرس و ایجاد محتوا توسط آن، با زبانی ساده و بر پایه هر دو ویرایش انگلیسی و فارسی وردپرس توضیح داده شده است، که البته تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و به نوعی مکمل و در برخی موارد تکرار و مرور مباحث موجود می باشند.

دانلود کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین بخوانید + قفل

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط miraziz
      سلام. دوستان این یک تاپیک آموزشی است.

فرض کنید شما در قالبتان برای عنوان و محتوای پست‌ها از فونت یکان استفاده می‌کنید. و حالا می‌خواهید همین فونت را در ویرایشگر گوتنبرگ نیز داشته باشید. برای اینکار کد‌های زیر را به توابع قالب فعالتان (فایل function.php) اضافه کنید.
      function paul_guten_block_editor_assets() { wp_enqueue_style( 'paul-editor-style', get_stylesheet_directory_uri() . "/editor.css", array(), '1.0' ); } add_action('enqueue_block_editor_assets', 'paul_guten_block_editor_assets'); حالا باید در پوشه‌ی قالبتان یک فایل با نام editor.css ایجاد کنید و کدهای زیر را درون آن بریزید.
      @font-face { font-family: 'yekan'; src: url('font/yekan/yekan.eot?#') format('eot'), url('font/yekan/yekan.woff') format('woff'), url('font/yekan/yekan.ttf') format('truetype'); } .editor-post-title__block .editor-post-title__input, .edit-post-visual-editor, .edit-post-visual-editor p { font-family: yekan; } .editor-post-title__block .editor-post-title__input { font-size: 42px; font-weight: 400; line-height: 50px; text-align: center; } .edit-post-visual-editor, .edit-post-visual-editor p, .editor-rich-text__tinymce.mce-content-body { font-size: 20px; line-height: 30px; } با لذت از فونت دلخواهتان استفاده کنید. البته نمی دونم که این روش برای ویرایشگر کلاسیک وردپرس (همان wysiwyg editor) جواب می‌دهد یا نه. اگر از دوستان کسی امتحانش کرد تو تاپیک اطلاع بده. ممنون
      این مطلب برداشته شده از یک وبلاگ انگلیسی است که به احترام نویسنده‌ی آن لینک منبع را قرار دادم.
      How do you change the Gutenberg editor’s default font
    • توسط Mohsennn
      سلام دوستان عزیز.
      من میخواستم یادگیری وردپرس را شروع کنم و هیچ اطلاعاتی هم در این حوزه ندارم.
      ممنون میشم نقشه راه های پیشنهادیتون رو جهت یادگیری وردپرس و در نهایت طراحی یک سایت را به بنده انتقال بدهید تا بتوانم با سرعت و دقت بیشتری این موضوع را یاد بگیرم.
      ممنون
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      لطفا کسی اگه آموزشی میشناسه در رابطه با وردپرس و آموزش کاملش به صورتی که کدها و توابع و فایل ها و غیره رو توش آموزش بده لطفا راهنمایی کنه.
      کتاب یا مولتی میدا بودن یا فارسی و انگلیسی بودنش مهم نیست فقط کامل و گویا باشه
      ممنون
    • توسط replywp
      سلام خدمت شما دوست وردپرس عزیز من یک سایت بنام پاسخ وردپرس دارم تازه راه اندازی کردم درباره آموزش های وردپرس میزارم اما نمیدونم چرا السکا سایت هی میره در صورت که هروز هم مطالب میزارم لطفا راهینمایی فرمایید 
      آدرس : https://replywp.com/
    • توسط mohandes1900
      سلام کسی میتونه کمک کنه بهم میخوام سایتم رو توی موتور جست و جوی بایدو baido.com ثبت کنم....
      آدرس سایتم https://www.fooji.ir
      کمک لطفا ......