رفتن به مطلب

کش شدن اشتباه صفحات سایت و نمایش ندادن مطالب جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، بنده حدوداً دو هفته پیش افزونه ی Wp Super Cache رو روی سایتم نصب کردم ، اما بعد از یه مدت متوجه شدم که این افزونه باعث می شه که کل محتویات صفحه در مرورگر بنده کش بشه و از این به بعد حتی اگه اینترنت رو هم قطع بکنم صفحه باز بشه !!

برای مثال اگر ایندکس رو باز می کنم ، دیگه مطالب جدید برای بنده ظاهر نمی شه و حتماً باید کش مرورگر رو پاک کنم تا بتونم مطالب جدید رو ببینم !!! بنده افزونه رو حتی پاک کردم اما باز هم مشکل مرتفع نشد ! لطفاً راهنمایی کنید .

آدرس سایت بنده :

دانلود آهنگ جدید

لینک به ارسال

سلام ! این راه قطعی نیست ولی ازاین به بعد سایتتون رو با ctrl+f5 رفرش کنید مشکلی پیش نمیاد دیگه شایدم دیگه درست شد !

لینک به ارسال

داخل تنظیمات افزونه یک قسمتی داره که کل کش سیستم و همینطور سیستم کاربر رو خلیه میکنه

من زمانی از افزونه w3 total cache استفاده میکنم که در تنظیمات اصلی افزونه گزینه ای به نام empty all cache وجود داشت هکه همین کار رو میکرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...