رفتن به مطلب

نمایش نامرتب دسته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده دسته بندی هایی به شکل زیر دارم

+عکس

-عکس طبیعت

-عکس خبری

-عکس ورزشی

که سه دسته آخر فرزند دسته عکس هستند

حالا من می خوام در صفحه مطلب توی یک باکس مطالب دسته اصلی اون نوشته و توی یک باکس مطالب زیردسته مربوط به اون نوشته را نمایش بدم.

یعنی اگر مطلب مربوط به دسته اصلی عکس و زیردسته عکس خبری هست، توی یک باکس سایر مطالب دسته عکس و توی یک باکس سایر مطالب دسته عکس خبری را بیارم.

حالا مشکل اینجاست که من وقتی توی صفحه نوشته موضوع را فراخوانی می کنم برای بعضی دسته ها موضوع اصلی را میاره و برای برخی موضوع زیرسته را.

توی پیشخوان وردپرس هم وقتی نوشته ها را میبینم توی قسمت موضوعات برای بعضی اول دسته اصلی را نوشته بعد زیردسته را و بالعکس

مثلا برای بعضی جلوی موضوع نوشته

عکس،عکس خبری

در حالی که برای بعضی نوشته

عکس ورزشی،عکس

و دقیقا توی صفحه نوشته هم اون موضوعی که اول نوشته را فراخوانی می کنه.

چرا موضوعات به ترتیب از والد به فرزند مرتب نمی شوند؟

راه حل این مشکل چیه؟

و همینطور برای فراخوانی والد یک دسته چه کدی داریم؟

کل سایتهای ایرانی و خارجی را زیر رو کردم هیچ کدوم ازکدهای ارایه شده جواب نداد

مطلب طولانی شد ولی لطفا اگر میشه کمک کنید

ممنونم.

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید ! خوبه اشاره کردین خودتون هم نامه نوشتینا همینو توی 3 خط هم میشه توضیح داد فهمش هم راحت تره !

1-ببینید دسته بندی : عکس،عکس خبری چرا اینطوری نشون میده عکس ورزشی،عکس ! شما هنگام ارسال پست به هرترتیبی که تیک دسته بندی رو بزنید به همون ترتیب نشون میده پس ازاین به بعد خودتون به ترتیبی که میخواین تیک بزنید .

2- چرا وقتی یک دسته والد گذاشتین زیر شاخه هاشو هم نشون میده ! خب شما وقتی برداشتی تیک والد رو برای زیر شاخه ی هر دسته رو هم زدی برای مطلب خب باید هم نشون بده شما تیکه زیر شاخ رو بزن فقط !

دفع بعد هم سوال بپرس آدم بدون باید به چی جواب بده الان بالا ی جورایی داستان تعریف کردی آدم نمیفهمه مشکلت چیه ! موفق باشید

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید ! خوبه اشاره کردین خودتون هم نامه نوشتینا همینو توی 3 خط هم میشه توضیح داد فهمش هم راحت تره !

1-ببینید دسته بندی : عکس،عکس خبری چرا اینطوری نشون میده عکس ورزشی،عکس ! شما هنگام ارسال پست به هرترتیبی که تیک دسته بندی رو بزنید به همون ترتیب نشون میده پس ازاین به بعد خودتون به ترتیبی که میخواین تیک بزنید .

2- چرا وقتی یک دسته والد گذاشتین زیر شاخه هاشو هم نشون میده ! خب شما وقتی برداشتی تیک والد رو برای زیر شاخه ی هر دسته رو هم زدی برای مطلب خب باید هم نشون بده شما تیکه زیر شاخ رو بزن فقط !

دفع بعد هم سوال بپرس آدم بدون باید به چی جواب بده الان بالا ی جورایی داستان تعریف کردی آدم نمیفهمه مشکلت چیه ! موفق باشید

سلام

ممنون از جواب سریعتون

اما ماسفانه موضوع ها را به ترتیب تیک زدن من نشون نمیده

برای بعضی همواره برعکس نشون میده و برای بعضی دسته ها همیشه درست نشون میده. حالا به هرترتیبی که تیک بزنم.

و ترتیب زدن تیک هم نمیتونه مهم باشه چون شما وقتی نوشته را ذخیره میکنید همه دسته ها را میخونه و ذخیره میکنه. درواقع با هرتیک که میزنید که ذخیره نمیشه.

بعد هم درواقع مشکل اصلی من اینه که :

می خوام در صفحه مطلب توی یک باکس مطالب دسته اصلی اون نوشته و توی یک باکس مطالب زیردسته مربوط به اون نوشته را نمایش بدم.

اما نمیدونم چطور؟ چون گفتم وقتی دسته را می گیرم برای بعضی زیر دسته را میاره برای بعضی والد را.

و تازه اگر هم برای همه زیردسته را بیاره باز نمیدونم با چه کدی دسته والد را پیدا کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...