رفتن به مطلب

تغییر اندازه فونت

پست های پیشنهاد شده

تغییر اندازه فونت در php

با عرض سلام و خسته نباشید

می خواستم بدونم تو php چطور میشه اندازه فونت یک لینک رو تغییر داد.هر چی می گردم فقط درباره تغییر اندازه متن مطلب هست که وقتی اجراشون می کنم ارور میده و صفحه سفید وردپرس میاد.

من میخوام کد زیر که قستی از افزونه rss aggregator هستش و یک سری لینک رو برام ایجاد می کنه رو تغییر بدم.

// The Title
$item_title = wprss_link_display( $feed_item_title_link, $feed_item_title, wprss_get_general_setting('title_link') );
$item_title = apply_filters('wprss_item_title', $item_title, $feed_item_title_link, $feed_item_title, wprss_get_general_setting('title_link'));
echo $item_title;

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

متاسفانه من خیلی مبتدی هستم و نمی دونم دقیقا باید چه کار کنم.(اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید.مرحل به مرحله باید چی کار کنم)

من میخوام فقط همین لینک ها که با افزونه وارد میشن فونتشون بزرگتر بشه نه همه لینک های سایت.باید کدوم css رو ویرایش کنم و چطور؟

خیلی ممنون

لینک به ارسال

ساده‌ترین راه این است که با استفاده از Inspector مرورگرها (راست کلیک روی صفحه و بعد Inspect)، کلاس متن موردنظر رو پیدا کنید که به احتمال 80% وجود داره.

سپس با استفاده از کلاس، در CSS به متن سبک بدید.

Class متن موردنظرتون رو پیدا کنید یا نمونه‎ی آنلاین بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

تشکر از راهنمایی هاتون ولی همونطور که گفتم من وارد نیستم.

این صفحه یکی از صفحات فیدمه که میخوام اندازه لینک ها(و اگه بشه رنگشون)رو تغییر بدم.

فکر کنم کلاسش feed item باشه.تو پوشه CSS های افزونه یه فایل پیدا کردم که همچین کلاسی داره ولی وقتی تغییرش میدم هیچ تغییری نمی بینم.

این هم متن اون فایل:

li.feed-item { margin-bottom: 10px; }
.thumbnail-excerpt {
overflow:hidden;
margin-bottom: 10px;
}
.thumbnail-excerpt img {
max-width:100%; float:left; margin-top: 0.5em; margin-right:10px;
}
.green {
color: #0BD600;
}
.nav-links {
overflow: hidden;
margin-bottom: 20px;
}
div.wprss-feed-meta > span {
font-size: 90%;
clear: both;
}
div.wprss-feed-meta > span:not(:last-child):after {
content: ' | ';
}

این هم فایل php مربوط به نمایش فید افزونس:

فایل

پ.ن:

قبلا میخواستم با افزونه zoom دکمه + و - بذارم بالای پست که هر کار کردم نشد.

باید این کد رو میذاشتم ولی هر جا گذاشتم درست درنمی اومد.

<?php echo do_shortcode('[Web-Dorado_Zoom]'); ?>

اگه بفرمایید کد رو کجا بذارم به نظرم هم راحت تره هم بهتر.(اینطوری خود کاربر اندازه دلخواهشو تعیین می کنه.)

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط penitentamin
لینک به ارسال

در style.css بگردید و خط زیر پیدا کنید

li.feed-item

سپس درونش کد زیر اضافه کنید :

font-size: 17px;

مقدار میتونید تغییر دهید

لینک به ارسال

اضافه کردم(دفعه قبل هم همین کار رو کردم ولی تغییر نکرد)

li.feed-item { margin-bottom: 10px;
font-size: 17px;
}

نمی دونم شایدم به خاطر کش و cloudflare که تغییری نمی بینم ولی کش ها رو هم پاک می کنم بازم تغییر نمی کنه...(بی زحمت میشه چک کنید ببینید)شما الان لینک ها رو به اندازه 17px می بینین؟

لینک به ارسال

درست نشد متاسفانه

ولی تو inspect element با اضافه کردن important! مقدارشو تغییر میدم تغییر می کنه.

حالا یه سری سوال دیگه برام پیش اومده(هر چی سرچ کردم نتونستم تو سایت ها(ی خارجی و ایرانی) چیزی پیدا کنم)

1.من تو تغییراتی که داشتم میدادم margin-bottom رو گذاشتم 50 و یه بار سیو کردم.حالا هنوز که هنوز با اینکه فایل رو تغییر دادم و مقدارش رو گذاشتم 10 هنوز فاصلش 50 تاست!!!..دلیلش چیه؟(تو inspect element دیدم از روی نسخه 4.1 لود میشه(آخر فایل css?ver=4.1 هستش))

فکر کنم برا رسپانسیو کردن باشه,درسته؟..چطور میتونم این جور فایل ها رو تغییر بدم؟

به همین خاطر نیست که من هر چی تغییراتی که دوستان میگن رو انجام میدم اعمال نمیشه؟

2.من رنگ لینک ها رو از تو css خود تم اصلی سایت عوض کردم.چرا تغییراتی که تو css دادم اعمال نشد؟

من cloudflare و افزونه کش wp super cash رو فعال کردم.اعمال نشدن تغییرات میتونه به خاطر اونا باشه؟

ویرایش شده توسط العبد
لینک به ارسال

سلام. اون ورژن که توی انتهای لینک نوشته میشه مربوط به وردپرس هست. برای چی میخواید تغییرش بدید ؟

لینک به ارسال

ممنون.

من میخوام رنگ لینک هامو عوض کنم.(چه کار سختی!)فایل css تم رو تغییر دادم ولی عوض نشد.بعد تو inspect element دیدم که از css?ver=4.1 لود میشن.پیش خودم گفتم شاید به این خاطر هستش(ولی انگار اشتباه فکر می کردم.چون الان دیدم که رنگ ها هنوز عوض نشده در حالی که از فایل اصلی لود میشن)

واقعا گیج شدم..الان دیدم فونت ها بزرگ تر شدن(یعنی کدهام با تاخیر یک هفته ای عمل کردن :o (با این احتساب فردام رنگ لینک ها عوض میشه(کد ایرانی(خسته) ندیده بودیم که دیدیم :D) )

دوستان احتمال میدن مشکل از کجا باشه؟(تو cloudflare هم فقط یه چی بود که زمان داشت.اونم یادمه گذاشتم رو 4 ساعت)..من خودم به افزونه wp super cash بیشتر مشکوکم <_<

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...