donyayerahrah

درخواست افزونه فرم ثبت نام از کاربران برای مثلا آموزش مداحی

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقت بخیر

من ی افزونه میخوام برای ایحاد ی فرم با موارد دلخواه خودم ک برای ثبت نام کاربران استفاده کنم

ی فرم ک شامل نام و آدرس و ایمیل و تلفن و غیره باشه

و برای ثبت نام استفاده بشه

میخوام از کاربرای علاقمند برای آموزش مداحی ثبت نام انجآم بدم

ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می توانید از سیستم نصربلاگ استفاده کنید امکان ساخت فرم دلخواهو براتون فراهم کرده.

خودم از اون در وبلاگ استفاده می کنم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آها برا وردپرس می خواید؟

خب داخل گوگل بنویسید افزونه فرمساز وردپرس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

اما این فرم تماس ه

من فرم ثبت نام میخوام

ی فرمی ک بشه خودم فیلدهای موردنظرمو بهش اضافه کنم

میخوام کاربرا ثبت نام کنن برای آموزش مداحی

شامل

نام

فامیل

آدرس

شماره تماس

و ی سری موارد دیگه باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

با افزونه معرفی شده (contact form 7) شما قادر خواهید بود هر چند فیلد خواستید اضافه نمایید و فرم دلخواه خود را بسازید و در صورت نیاز به ذخیره اطلاعات در دیتابیس هم می توانید از اقزونه های مکمل آن استفاده نمایید

اپر فقط فرم پیش فرض افزونه فوق را دیدید ؛ آن به طور پیش فرض برای فرم تماس طراحی شده است شما می توانید با الگو برداری از فیلد ها در تنظیمات افزونه فرم خود را ایجاد نمایید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

با افزونه معرفی شده (contact form 7) شما قادر خواهید بود هر چند فیلد خواستید اضافه نمایید و فرم دلخواه خود را بسازید و در صورت نیاز به ذخیره اطلاعات در دیتابیس هم می توانید از اقزونه های مکمل آن استفاده نمایید

اپر فقط فرم پیش فرض افزونه فوق را دیدید ؛ آن به طور پیش فرض برای فرم تماس طراحی شده است شما می توانید با الگو برداری از فیلد ها در تنظیمات افزونه فرم خود را ایجاد نمایید.

سلام جنآب

ممنونم

من آشنایی چندانی ندارم

شما میتونید برام ایجآدش کنید ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

https://wordpress.org/plugins/profile-builder/screenshots/

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط ahmad25532
      سلام. لینک زیر رو نگاه میفرمایید:
      https://wpyad.com/greenlight-yoast-seo-plugin-wordpress/

یه دکمه داره که با فعال و غیر فعال کردنش سایدبار مخفی میشه. خیلی چیز خوبیه. میخواستم بدونم با چه افزونه ای این کار رو انجام دادن. کسی از دوستان اطلاع داره؟

• توسط asemon14
      با سلام
      متاسفانه افزونه پارسی دیت باگ داره و تاریخ 1/3/2019 معادل 10 اسفند 97 را اشتباهی 11 اسفند میزنه.
    • توسط ehsan.wrk
      سلام
      من ستون جدید در جدول wp-users درست کردم و میخوام یک متغیری از گرویتی فرم (مثلا فیلد شماره 5 از فرم شماره 2) رو بعد از ثبت به مشخصات کاربر بفرستم (پروفایل کاربر رو بروز کنم)
      فیلد جدید رو توی پروفایل ساختم و میشه ویرایشش کرد فقط مشکل به روزرسانی از گرویتی فرم رو دارم
      کسی میتونه کمکم کنه؟

• توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
      من یه پلاگین میخوام که وقتی عکس هارو روی سایت آپلود میکنم خودکار نام عکسهارو به عدد تغییر بده لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات میشناسید و ازش استفاده کردید لطفا راهنمایی بفرمائید
      سپاس