رفتن به مطلب

درخواست افزونه فرم ثبت نام از کاربران برای مثلا آموزش مداحی

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

من ی افزونه میخوام برای ایحاد ی فرم با موارد دلخواه خودم ک برای ثبت نام کاربران استفاده کنم

ی فرم ک شامل نام و آدرس و ایمیل و تلفن و غیره باشه

و برای ثبت نام استفاده بشه

میخوام از کاربرای علاقمند برای آموزش مداحی ثبت نام انجآم بدم

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

شما می توانید از سیستم نصربلاگ استفاده کنید امکان ساخت فرم دلخواهو براتون فراهم کرده.

خودم از اون در وبلاگ استفاده می کنم.

لینک به ارسال

ممنون

اما این فرم تماس ه

من فرم ثبت نام میخوام

ی فرمی ک بشه خودم فیلدهای موردنظرمو بهش اضافه کنم

میخوام کاربرا ثبت نام کنن برای آموزش مداحی

شامل

نام

فامیل

آدرس

شماره تماس

و ی سری موارد دیگه باشه

لینک به ارسال

درود.

با افزونه معرفی شده (contact form 7) شما قادر خواهید بود هر چند فیلد خواستید اضافه نمایید و فرم دلخواه خود را بسازید و در صورت نیاز به ذخیره اطلاعات در دیتابیس هم می توانید از اقزونه های مکمل آن استفاده نمایید

اپر فقط فرم پیش فرض افزونه فوق را دیدید ؛ آن به طور پیش فرض برای فرم تماس طراحی شده است شما می توانید با الگو برداری از فیلد ها در تنظیمات افزونه فرم خود را ایجاد نمایید.

لینک به ارسال

درود.

با افزونه معرفی شده (contact form 7) شما قادر خواهید بود هر چند فیلد خواستید اضافه نمایید و فرم دلخواه خود را بسازید و در صورت نیاز به ذخیره اطلاعات در دیتابیس هم می توانید از اقزونه های مکمل آن استفاده نمایید

اپر فقط فرم پیش فرض افزونه فوق را دیدید ؛ آن به طور پیش فرض برای فرم تماس طراحی شده است شما می توانید با الگو برداری از فیلد ها در تنظیمات افزونه فرم خود را ایجاد نمایید.

سلام جنآب

ممنونم

من آشنایی چندانی ندارم

شما میتونید برام ایجآدش کنید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...