• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
    • Saeed Fard

نسخه جدید وردپرس پارسی رونمایی شد   05/09/96

در پنجمین سال فعالیت از وردپرس پارسی و بعد از ارائه خدمات و سرویس‌های متفاوت به جامعه وردپرس ، برآن شدیم که نسخه جدید سایت وردپرس‌پارسی را بر اساس نیازها و خدمات جدیدی که قرار است ارائه شود طراحی و رونمایی کنیم ، از این جهت امروز یک ورژن از نسخه جدید رونمایی شد. در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف سایت می‌پردازیم.     در دوره فعالیت گروه وردپرس‌پارسی بیش از 13 افزونه مختلف به صورت رایگان از طرف گروه برای وردپرس نوشته و منتشر شد که در مجموع دارای 100هزار نصب فعال روی سایت‌های وردپرسی است و 500هزاربار از مخزن پلاگین‌های وردپرس دانلود شده‌اند. به همین دلیل قسمت اول وب‌سایت مختص معرفی افزونه‌های گروه وردپرس‌پارسی طراحی شده است که در آن لیستی کامل از افزونه‌ها به همراه توضیحات در اختیار کاربران است . روند تولید افزونه‌های رایگان در جهت توسعه و بومی‌سازی بیشتر وردپرس از طرف وردپرس پارسی ادامه دارد و بزودی افزونه‌های دیگری به آرشیو اضافه خواند شد.   گروه وردپرس‌پارسی که تا به این‌جا تمرکز بیشتر خود را روی پشتیبانی رایگان از وردپرس گذاشته بود تا مشکلات کاربران وردپرس فارسی را حل کند که حاصل این فعالیت 18 هزار کاربر در انجمن با 43 هزار موضوع و 255 هزار سوال جواب است، قرار است من بعد در عرصه آموزش وردپرس وارد شود و از تخصص اعزای گروه در این حوزه نیز استفاده کند تا مرجعی کامل، اصولی و درست برای آموزش وردپرس ایجاد شود. قسمت دوم وب‌سایت مربوط به مقالات و آموزش‌هایی است که روی وردپرس پارسی از طرف اعضای آن ارسال می‌شود.   در دنیای وردپرس اتفاقات مختلفی در حال روی دادن است که دانستن آن‌ها میتونه برای ما جالب و جذاب باشه، برگزاری وردکمپ‌ها، معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید و ... که از جمله اخبار مهم در این حوزه می‌توان برگزاری اولین همایش وردپرس ایران در سال 93 و همایش‌های دیگر مربوط به وردپرس و معرفی سیاره وردپرس و همینطور خبر برگزاری میتاپ‌های وردپرسی در ایران اشاره کرد ، در قسمت آخر وب‌سایت به معرفی موارد این چنینی پرداخته می‌شود و همینطور گزارش‌های مرتب از فعالیت‌ها، میتاپ‌ها و رویدادهای وردپرسی در آن ارائه می‌شود .   در ادامه این فعالیت‌ها بزودی شاهد اخبار جدیدی از وردپرس‌پارسی خواهید بود. شما نیز به عنوان یکی از کاربران این جامعه وردپرسی می‌توانید ما را در توسعه هر چه بیشتر وردپرس یاری کنید. لینک مستقیم خبر : http://wp-parsi.com/wpparsi-new-version  
xcode

راست چین کردن افزونه های انگلیسی

20 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران عزیز،

من تا حالا خیلی برام پیش اومده یه افزونه پریمیوم رو با کلی دردسر پیدا کردم،

بعد از نصب دیدم که چپ چین هستش و کلا ادمین پنل ذو میریزه به هم، و بی خیال افزونه شدم،

اما این یکی افزونه رو واقعا لازم دارم،

واسه همین اومدم اینجا راهنمایی بگیرم چطور میتونم این افزونه رو راست چین کنم؟

فقط میخوام پنل ادمینم توکی شه، همین!

ممنون از همه !

post-64-0-08864900-1336135815_thumb.png

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا منم همین مشکلو دارم!!!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

مشکل این هست که هدر این افزونه ها ، هدر پیش فرض وردپرس رو آورلود میکنن و چپ چین میشه.

اسم افزونه یا آدرس دریافت رو قرار بدید تا براتون تصحیح کنیم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

مشکل این هست که هدر این افزونه ها ، هدر پیش فرض وردپرس رو آورلود میکنن و چپ چین میشه.

اسم افزونه یا آدرس دریافت رو قرار بدید تا براتون تصحیح کنیم.

سلام؛

مرتضی جان این تعداد افزونه ها کم نیستن!میشه یک مثال بزنید و بگید چجوری باید تصحیحش کرد؟

مثلا افزونه زیر:

cigicigi-post-guest

که بعد از فعال سازی چپ چین میشه...

مرتضی جان لطف کن و هیدر اولیه رو بزار اینجا(همراه ادرسش!!) بعد هیدری هم که تصحیحش کردی هم هم بزار تا متوجه بشیم چی از کجا هست...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در بیشتر مواقع وجود تابع wp_enqueue_style مشکل ساز میشه. این تابع برای لود استایل استفاده میشه.

در این افزونه، در خط 918 و 919 فایل cigicigi_post_guest این تابع لود شده. این دوخط :

wp_enqueue_style( 'cigicigiStylesheet', WP_PLUGIN_URL .'/cigicigi-post-guest/cigicigi_style.css' );
wp_enqueue_style( 'cigicigiBBCodeStylesheet', WP_PLUGIN_URL .'/cigicigi-post-guest/bbcode/cigicigi-editor.css' );

حذف و بجاش از متد فراخوانی زیر استفاده کیند:

add_action('admin_head', 'add_your_css');
function add_your_css()
{
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . WP_PLUGIN_URL . '/cigicigi-post-guest/cigicigi_style.css" />' . "\n";
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . WP_PLUGIN_URL . '/cigicigi-post-guest/bbcode/cigicigi-editor.css" />' . "\n";
}

موفق باشید

12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم از لینک دانلود مرتضی جان:

http://205.196.123.199/b6g6i1xcvr6g/q9y4583nsztuitx/carousel_wpress.zip

ممنون میشم مثل مثال بالا بگید که چه جوری مشکل رو حل کردین ! ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فایل carousel_wpress_admin رو باز کنید و خط 17 رو حذف کنید:

wp_enqueue_style( 'carousel_wpress_css', plugin_dir_url( __FILE__ ).'include/css/carousel.css');

بجاش این کد رو قرار بدید:

function add_css() {
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . WP_PLUGIN_URL . '/carousel_wpress/include/css/carousel.css" />' . "\n";
}
add_action('admin_head', 'add_css');

مثل همون بالایی هست.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
افزونه هنگام فعال شدن٬ 1 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

بعد از فعال سازی این خطا رو میده مرتضی جان،

مشکلش کجاست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا ربطی به کدی که دادم نداره.

شما افزونه رو فارسی کردید یا جایی دیگه رو تغییر دادید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته، مشکل حل شد!

ممنون مرتضی جان، زحمت کشیدین ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرتضی جان این افزونه رو هم میشه زحمت اش رو بکشید چون جدید هستش بهش نیاز دارم پنل ادمین رو کلا چپ چین کی می کنه

http://wordpress.org...iki-dictionary/

با تشکر

ویرایش شده در توسط internet
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معمولا چپ چینی بخاطر لود شدن استایل پیش فرض در افزونه هاست.

تابعی که در پست شماره 5 و7 گفتم رو پیدا و حذفش کنید درست میشه. تابع wp_enqueue_style

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی ، برای افزونه هایی مانند فرم ساز ها چطور میشه راست چین سازی رو انجام داد، البته پنل ادمین بهم نریخته ، اما مثلا فرم ساخته شده چپ چین هست، چطور راست چین میشه ؟

آیا باید فایلهای استایل رو تغییر داد(که خیلی سخت میشه فکر کنم) یا راه راحت تری هم داره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل های استایل رو باید تغییر بدید که کار سختی هم نیست !

حتی میتونید از جنراتور آقای خلجی مهر استفاده کنید!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این افزونه کوچولو کارش اینه Cursor موس را تو وردپرس مثل مک بوک میکنه میشه مشکل چپ چین شدن این را برطرف کنید

با تشکر

https://wordpress.org/plugins/cursor/

ویرایش شده در توسط pop_0098
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 5/4/2012 at 21:39، Morteza گفته است :

در بیشتر مواقع وجود تابع wp_enqueue_style مشکل ساز میشه. این تابع برای لود استایل استفاده میشه.

آقا مرتضی این کد رو چه جوری باید حلش کرد؟

function loadScript() {
			wp_enqueue_script( 'defaultScript', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '../scripts/script.js' );
			wp_enqueue_script( 'colorPickerScript', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '../scripts/jquery.colorpicker.js' );
			//wp_enqueue_style( 'colorPickerStyle', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '../css/jquery.colorpicker.css' );
			wp_enqueue_script('thickbox');
        	wp_enqueue_style('thickbox');

wp_enqueue_script('media-upload');
        	wp_enqueue_script('wptuts-upload');
		}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با درود

امیدوارم خوش و تندرست باشید

من با زبانهای برنامه نویسی آشنایی ندارم و برای ساخت سایت وردپرسی از افزونه ها کمک گرفته ام. افزونه  sensie sertificates  گواهینامه ای  به شکل pdf صادر می کند ولی واژه های پارسی را  با نویسه های جدا از هم و چپ چین ، نمایش می دهد.

اگر راهنمایی بفرمایید سپاسگزار می شوم.

sensei-certificates.zip-1524357039.zip

ویرایش شده در توسط parhamm
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با درود

انجمن پویایی نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت دوستان

من یه پلاگین می خوام راست چین کنم.

خیلی وارد نیستم، وقت زیاد گذاشتم و موفق نشدم. از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ممنون می شم

https://wordpress.org/plugins/woocommerce-lightbox/

ویرایش شده در توسط mani695
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری