رفتن به مطلب

راست چین کردن افزونه های انگلیسی

xcode

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران عزیز،

من تا حالا خیلی برام پیش اومده یه افزونه پریمیوم رو با کلی دردسر پیدا کردم،

بعد از نصب دیدم که چپ چین هستش و کلا ادمین پنل ذو میریزه به هم، و بی خیال افزونه شدم،

اما این یکی افزونه رو واقعا لازم دارم،

واسه همین اومدم اینجا راهنمایی بگیرم چطور میتونم این افزونه رو راست چین کنم؟

فقط میخوام پنل ادمینم توکی شه، همین!

ممنون از همه !

post-64-0-08864900-1336135815_thumb.png

لینک به ارسال

دقیقا منم همین مشکلو دارم!!!

لینک به ارسال

سلام

مشکل این هست که هدر این افزونه ها ، هدر پیش فرض وردپرس رو آورلود میکنن و چپ چین میشه.

اسم افزونه یا آدرس دریافت رو قرار بدید تا براتون تصحیح کنیم.

لینک به ارسال
سلام

مشکل این هست که هدر این افزونه ها ، هدر پیش فرض وردپرس رو آورلود میکنن و چپ چین میشه.

اسم افزونه یا آدرس دریافت رو قرار بدید تا براتون تصحیح کنیم.

سلام؛

مرتضی جان این تعداد افزونه ها کم نیستن!میشه یک مثال بزنید و بگید چجوری باید تصحیحش کرد؟

مثلا افزونه زیر:

cigicigi-post-guest

که بعد از فعال سازی چپ چین میشه...

مرتضی جان لطف کن و هیدر اولیه رو بزار اینجا(همراه ادرسش!!) بعد هیدری هم که تصحیحش کردی هم هم بزار تا متوجه بشیم چی از کجا هست...

لینک به ارسال

در بیشتر مواقع وجود تابع wp_enqueue_style مشکل ساز میشه. این تابع برای لود استایل استفاده میشه.

در این افزونه، در خط 918 و 919 فایل cigicigi_post_guest این تابع لود شده. این دوخط :

wp_enqueue_style( 'cigicigiStylesheet', WP_PLUGIN_URL .'/cigicigi-post-guest/cigicigi_style.css' );
wp_enqueue_style( 'cigicigiBBCodeStylesheet', WP_PLUGIN_URL .'/cigicigi-post-guest/bbcode/cigicigi-editor.css' );

حذف و بجاش از متد فراخوانی زیر استفاده کیند:

add_action('admin_head', 'add_your_css');
function add_your_css()
{
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . WP_PLUGIN_URL . '/cigicigi-post-guest/cigicigi_style.css" />' . "\n";
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . WP_PLUGIN_URL . '/cigicigi-post-guest/bbcode/cigicigi-editor.css" />' . "\n";
}

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

فایل carousel_wpress_admin رو باز کنید و خط 17 رو حذف کنید:

wp_enqueue_style( 'carousel_wpress_css', plugin_dir_url( __FILE__ ).'include/css/carousel.css');

بجاش این کد رو قرار بدید:

function add_css() {
echo '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="' . WP_PLUGIN_URL . '/carousel_wpress/include/css/carousel.css" />' . "\n";
}
add_action('admin_head', 'add_css');

مثل همون بالایی هست.

لینک به ارسال
افزونه هنگام فعال شدن٬ 1 نویسه از یک خروجی غیرمنتظره تولید کرد. اگر با پیغام خطای “headers already sent”٬ مشکلات مربوط به خوراک و یا مسائل دیگر مواجه شدید سعی کنید افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

بعد از فعال سازی این خطا رو میده مرتضی جان،

مشکلش کجاست؟

لینک به ارسال

این خطا ربطی به کدی که دادم نداره.

شما افزونه رو فارسی کردید یا جایی دیگه رو تغییر دادید؟

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

مرتضی جان این افزونه رو هم میشه زحمت اش رو بکشید چون جدید هستش بهش نیاز دارم پنل ادمین رو کلا چپ چین کی می کنه

http://wordpress.org...iki-dictionary/

با تشکر

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

معمولا چپ چینی بخاطر لود شدن استایل پیش فرض در افزونه هاست.

تابعی که در پست شماره 5 و7 گفتم رو پیدا و حذفش کنید درست میشه. تابع wp_enqueue_style

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

آقا مرتضی ، برای افزونه هایی مانند فرم ساز ها چطور میشه راست چین سازی رو انجام داد، البته پنل ادمین بهم نریخته ، اما مثلا فرم ساخته شده چپ چین هست، چطور راست چین میشه ؟

آیا باید فایلهای استایل رو تغییر داد(که خیلی سخت میشه فکر کنم) یا راه راحت تری هم داره؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام این افزونه کوچولو کارش اینه Cursor موس را تو وردپرس مثل مک بوک میکنه میشه مشکل چپ چین شدن این را برطرف کنید

با تشکر

https://wordpress.org/plugins/cursor/

ویرایش شده توسط pop_0098
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...
در در 5/4/2012 at 21:39، Morteza گفته است :

در بیشتر مواقع وجود تابع wp_enqueue_style مشکل ساز میشه. این تابع برای لود استایل استفاده میشه.

آقا مرتضی این کد رو چه جوری باید حلش کرد؟

function loadScript() {
			wp_enqueue_script( 'defaultScript', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '../scripts/script.js' );
			wp_enqueue_script( 'colorPickerScript', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '../scripts/jquery.colorpicker.js' );
			//wp_enqueue_style( 'colorPickerStyle', plugin_dir_url( __FILE__ ) . '../css/jquery.colorpicker.css' );
			wp_enqueue_script('thickbox');
        	wp_enqueue_style('thickbox');

wp_enqueue_script('media-upload');
        	wp_enqueue_script('wptuts-upload');
		}

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

با درود

امیدوارم خوش و تندرست باشید

من با زبانهای برنامه نویسی آشنایی ندارم و برای ساخت سایت وردپرسی از افزونه ها کمک گرفته ام. افزونه  sensie sertificates  گواهینامه ای  به شکل pdf صادر می کند ولی واژه های پارسی را  با نویسه های جدا از هم و چپ چین ، نمایش می دهد.

اگر راهنمایی بفرمایید سپاسگزار می شوم.

sensei-certificates.zip-1524357039.zip

ویرایش شده توسط parhamm
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان

من یه پلاگین می خوام راست چین کنم.

خیلی وارد نیستم، وقت زیاد گذاشتم و موفق نشدم. از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ممنون می شم

https://wordpress.org/plugins/woocommerce-lightbox/

ویرایش شده توسط mani695
لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

با سلام به شما گرامیان.
بنده یک راهنمایی می خواستم. اگر ممکنه راهنمایی فرمایید.بعد از نصب افزونه awesome support و تنظیمات دقیق آن، در قسمت ارسال یا پاسخ به تیکت ها .. قالب صفحه تمام صفحات چپ چینه و تمام متن های فارسی را در کادر ارسال سوالات و پاسخ ها را بصورت چپ به راست تایپ می کنه ..البته اونجوری که بنده متوجه شدم قالب کاملا چپ چینه ولی فارسی شده.در برخی از آموزش های سایت های دیگر بنده کد css فارسی سازی و راست چین شدن قالب Awesome Support را در افزونه add custom css هم قرار دادم، ولی متاسفانه هیچ توفیقی نکرد.خواهشمندم راهنمایی فرمایید که چگونه قالب را بصورت کامل راست چین کنم.راستی … قسمت ارسال نوشته ها هم فقط یه کادر سفیده و باید توش تایپ کنی، مثل ادیتور وردپرس نیست که بشه لینک یا بولد و غیره را به متن تیکت اضافه کرد.
اگه مشکل در استایل قالب خود awesome support باشه … باید از کدام قسمت در سی پنل (پلاگین ها > Awesome Support > تم) چه کدی را اضافه کنم و یا چه چیزی را در سی اس اس کدنویسی کنم ؟
راستی .. من از قالب ۷ استفاده می کنم و در راست چین بودن هیچ مشکلی ندارم.
واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

لطفا به تصویر زیر نگاه کنید ... علامت ! در ابتدای متن قرار می گیرد و یا نقطه در ابتدای متن قرار می گیرد.
با سپاس و درود فراوان بر شما گرامیان.یا علی.

1100x1100_cropped.jpg

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید

من هم افزونه Custom Cantact Form رو نصب کردم برای اینکه فرم بسازم ولی چپ چین هست. من میخوام عنوان فیلد ها سمت راست قرار بگیره چطور میتونم اینکار رو بکنم؟ فایل های مربوطه اش رو توی هاست از کجا پیدا کنم تا تغییرات رو بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

ویرایش شده توسط َalimalek
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

در در 10/14/2012 at 18:21، Morteza گفته است :

معمولا چپ چینی بخاطر لود شدن استایل پیش فرض در افزونه هاست.

تابعی که در پست شماره 5 و7 گفتم رو پیدا و حذفش کنید درست میشه. تابع wp_enqueue_style

سلام وقتتون بخی من دقیقا همین مشکل رو با افزونه event calendar  ,event ticket plus دارم میشه راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...