رفتن به مطلب

کمک در نوشتن یک افزونه بسیار ساده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخوام یه افزونه بنویسم که به کمکتون احتیاح دارم

کار این افزونه این هستش ، : بعد از نصب یه ویجت بسازه ، وقتی ما ویجت رو فعال میکنیم ، تو اون قسمت یه فیلد باشه که یه بازخورد بتونه کاربر ارسال کنه یعنی یه فیلد متن باشه که کاربر درخواستشو بنویسه و بعد اینکه ارسال کرد اونو تو پنل وردپرس (یک زیر منو به منوی تنظیمات اضافه شه برای افزونه) به مدیر نشون بده ، و بتونه مدیر اونو حذف یا ویرایش کنه . کسی هست کمک کنه ؟

بنده تو ساختن دیتابیس واسه افزونه و نشون دادنش تو پنل و ساخت زیر منو مشکل دارم و نمیدونم باید چیکار کنم !

لینک به ارسال

خب چرا از پست مهمان استفاده نمی کنی؟ دقیقا همینه که میخوای

یا هم از قسمت نظرات استفاده کن (کامنت)

لینک به ارسال

بنده تو ساختن دیتابیس واسه افزونه و نشون دادنش تو پنل و ساخت زیر منو مشکل دارم و نمیدونم باید چیکار کنم !

این متسندات کار با دیتابیس در وردپرس و افزونه هاش : Class Reference/wpdb « WordPress Codex

اگر هم یکم صبر کنید فیلم آموزشیش رو ضبط و منتشر میکنم

لینک به ارسال

به طور کلی، دو راه وجود داره.

1. استفاده از Custom Post Type که البته اگه مبتدی هستید، زیاد مناسب نیست.

2. استفاده از کلاس wpdb که البته امنیت رو تا حدودی به مخاطره میندازه، ولی در صورتی که درست باهاش کار کنید، هیچ مشکلی نیست.

در دو حالت میتونید با استفاده از کلاس WP_Widget و اکستندکردنش، یه ویجت جدید به وردپرس معرفی کنید و سپس برای ویجت، یه api جدید. سپس در کال کردن api، اطلاعات رو در دیتابیس سیو کنید.

بعد، یه صفحه اختصاصی برای مدیریت بسازید و اطلاعات رو نشون بدید.

شما شروع کنید، هر جا به مشکل خوردید، قدم به قدم راهنمایی می‌کنیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

این متسندات کار با دیتابیس در وردپرس و افزونه هاش : Class Reference/wpdb « WordPress Codex

اگر هم یکم صبر کنید فیلم آموزشیش رو ضبط و منتشر میکنم

پس منتظرماااا من اموزشاتون رو خیلی دنبال میکنم

خب چرا از پست مهمان استفاده نمی کنی؟ دقیقا همینه که میخوای

یا هم از قسمت نظرات استفاده کن (کامنت)

واسه تمرین میخوام :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...