العبد

پیشنهادات و انتقادات

36 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

اول از همه از مدیران سایت تشکر می کنم برای ایجاد همچین محیطی(انصافا بعضی امکاناتی که این فروم داره بزرگترین فروم های فارسی زبان ندارن)

از اونجایی که انشالله می خوام حالا حالاها مزاحم دوستان باشم و از اونجایی که اصولا آدم گیری هستم :D تصمیم گرفتم به جای زدن هر روز یه تاپیک تو این بخش یه تاپیک بزنم و هر مسئله ای به ذهنم رسید رو همین جا با دوستان درمیون بذارم.

با تشکر

اولین مسئله درباره "تاپیک های مشابه"

نمی دونم بر چه اساسی انتخاب میشن ولی وقتی میخواستم تاپیک "افزونه پرسش و پاسخ" رو بزنم ب اینکه چندین تاپیک مشابه وجود داشت ولی هیچ کدوم رو بهم نشون نداد و به جاش آخرین تاپیک های ارسال شده تو بخش رو لیست کرد!...اما اینجا وقتی خواستم این تاپیک رو بزنم درست کار کرد و تاپیک مربوطی که سال 91 ارسال شده بود رو نشون داد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خوش اومدین

اما اینو بدونین که طبق قوانین حتما باید برای هر سوال جداگانه یک تایپیک جداگانه ایجاد کنید ا زمانی که کسی مشکل شما رو داشت و در اینترنت سرچ کرد به تایپیک شما برسه و از سوال و جواب ها استفاده کنه

برای پست مشابه هم در انجمن خیلی بحث شده لطفا سرچ کنید به موارد مناسی میرسین

هم با افزونه امکان پذیر هست و هم با کمی کد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر از راهنماییتون

منظورم انتقادات و پیشنهاداتی که درباره انجمن دارم بود نه سوالاتی که درباره وردپرس دارم(سوالای وردپرسیمو رو تو تاپیک های جداگانه می پرسم)

:blink:

من در مورد پست های مشابه در وردپرس سوال نپرسیدما :D

من در مورد امکان این انجمن در نشان دادن تاپیک های مشابه هنگامی که میخوایم یک تاپیک جدید درست کنیم صحبت کردم.یه انتقاد کوچیک بود :rolleyes:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

وقتی موارد مشابه ای پیدا نشه این مورد رو سیستم خودکار انجام میده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من یه مطلب زده بودم که سایت دکتر احمدی نژاد که با وردپرس طراحی شده افتتاح شد و با توجه به اینکه توی یکی از سایتهای خبری خوندم که حمله های هکری بهش زیاد بوده، گفتم احتمالا تست خوبی برای سنجش قدرت و امنیت وردپرس باشه، اما تاپیک مسدود شده. دلیلشو نمیدونم والا ولی نه من به کسی توهین کردم و نه حرف سیاسی در کردم و نه کار دیگه! فقط خواستم یه موضوعی که به وردپرس مرتبط بود رو مطرح کنم.

به نظرم بایگانی کردن تاپیک کار جالبی نبود :mellow:

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من یه مطلب زده بودم که سایت دکتر احمدی نژاد که با وردپرس طراحی شده افتتاح شد و با توجه به اینکه توی یکی از سایتهای خبری خوندم که حمله های هکری بهش زیاد بوده، گفتم احتمالا تست خوبی برای سنجش قدرت و امنیت وردپرس باشه، اما تاپیک مسدود شده. دلیلشو نمیدونم والا ولی نه من به کسی توهین کردم و نه حرف سیاسی در کردم و نه کار دیگه! فقط خواستم یه موضوعی که به وردپرس مرتبط بود رو مطرح کنم.

سلام

بحث های سیاسی داخل انجمن ممنوعه. به دلایلی ممکن بود تاپیک شما به یه سری مسائل کشیده بشه و بحث در موردش داخل انجمن بالا بره.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بحث های سیاسی داخل انجمن ممنوعه. به دلایلی ممکن بود تاپیک شما به یه سری مسائل کشیده بشه و بحث در موردش داخل انجمن بالا بره.

من هم کلا مخالف بحث های سیاسیم(چه تو انجمن چه بیرون)ولی به نظرم شما قصاص قبل از جنایت کردین(به نظرم این موضوع میتونست فنی پیش بره)

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصمیمات در خصوص مواردی از قبیل تاپیک مذکور رو تنهایی نمی گیریم. نظر هیئت مدیره بوده. و به طور کلی کاربر زیاد داریم داخل انجمن که منتظر یه جرقه هستن بحث تاپیک رو کاملا منحرف کنن که از این موارد هم زیاد بوده..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چون مطمئن بودیم تاپیک به هر بحثی میره الا بحث فنی بایگانی کردیم.

متاسفانه قالب سایت هم نال هست.

4 تا مورد اینجوری رو بنویسیم بحث های بیخود و بی جهت تاپیک رو پر میکنن و این جز دردسر برای انجمن چیزی به بار نمیاره.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

این همه سایت آدم معروف که با وردپرس هست چرا دیگه دکتر *** را انتخاب کردی؟

ویرایش شده در توسط Morteza
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بفرما :)

همینه میگم این بحث ها پتانسیل بالایی برای جاده خاکی داره!

این بحث بهتر دیگه ادامه پیدا نکنه

ممنون از دوستان

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند روزیه بخش آموزش از تو قالب حذف شده!

اگه قراره که کلا بخش آموزش حذف بشه خواستم بگم تعداد آخرین ارسالهای انجمن رو افزایش بدین تا با قالب جور درآد! -_-

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون بابت پیشنهاد

یک بلاک دیگه جاش رو میگیره :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

یه پیشنهاد داشتم:

به نظرم اگه سازنده هر تاپیک به طور پیشفرض اون تاپیک رو دنبال کنه بهتر باشه.

شاید پاسخ دهنده ها نخوان همه تاپیک هایی که توش پست میدن رو دنبال کنن ولی اغلب کسائی که تاپیک درست می کنن، یا سوال دارن یا یه طرحی رو مطرح کردن یا... به هر حال در اغلب موارد میخوان به محض دریافت پاسخ مطلع بشن

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه سیستم بصورت پیش فرض این قابلیت رو نداره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انجمن برای من اسکرول افقی میخوره (مرورگرم کروم نسخه 41 سیستم عامل ویندوز 8.1 رزلوشن 1366) گفتم این مشکل رو بگم اگه همه این مشکل رو دارن برطرف بشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انجمن برای من اسکرول افقی میخوره (مرورگرم کروم نسخه 41 سیستم عامل ویندوز 8.1 رزلوشن 1366) گفتم این مشکل رو بگم اگه همه این مشکل رو دارن برطرف بشه

کش سیستم خالی کنید و دوباره بررسی کنید

مشکل برطرف شده است

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره درست شد ممنون بابت سرعت عمل

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام :)

متاسفانه سیستم بصورت پیش فرض این قابلیت رو نداره

امکانش هست :

ACP > System Settings > Members > User Profiles

برای کاربران کنونی :

UPDATE members SET auto_track = 'immediate';

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون وحیدجان

در تنظیمات اون قسمت برای کاربران سایت تنظیم شده.

الان برای باقی گروه ها هم فعال کردم دوستان بررسی کنن.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

من پیش خودم فکر کردم ( نمیدونم درسته یا غلط ) کاربرای ووکامرس بیشتر از بادی پرس هستن.

ولی انجمن بخش ووکامرس نداره در حالی که بخش بادی پرس داره.

اگه حدسم درسته و محدودیتی وجود نداره و صلاح میدونید اضافه کنید.

ممنون

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره درست ه واقعا

کلی افزونه و کارهای مختلف نیاز داریم برای ووکامرس اما هیچکس پاسحگو نیست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بزودی بخش کامرس رو اضافه می کنیم

که علاوه بر ووکامرس بقیه افزونه ها رو هم دربربگیره

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا مثل وبسایت پرشین تولز یه قابلیت اضافه کنید که بشه مثلا هز 4 ساعت یکبار یا ... تاپیک رو اپ کرد بدون دادن اسپم

اینجوری فکر کنم جلوی 90 درصدر اسپم ها (مخصوصا خودم ;) ) گرفته بشه! :)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا مثل وبسایت پرشین تولز یه قابلیت اضافه کنید که بشه مثلا هز 4 ساعت یکبار یا ... تاپیک رو اپ کرد بدون دادن اسپم

اینجوری فکر کنم جلوی 90 درصدر اسپم ها (مخصوصا خودم ;) ) گرفته بشه! :)

اینجوری خیلی عالی میشه و جلوی همه اسپم ها گرفته میشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری