• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

   بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ExOZaX

قالب شخصی فارسی Gordon

3 پست در این موضوع قرار دارد

DBS-Gordon-Mini.jpg

دانلود قالب شخصی وردپرس Gordon از فاب تمز، هدیه ی این هفته ی DBStheme به دوست داران وردپرس است. گوردون یک پوسته ی سبک و در عین حال زیبا می باشد که با امکانات فراوان به رایگان منتشر شده است.

امکانات جالبی در قالب گنجانده شده است که از آن جمله می توان به پشتیبانی از تصاویر شاخص، وجود 8 نوع پست مختلف (post types)، پنل تنظیمات اختصاصی، پشتیبانی از فهرست های دلخواه و زمینه های دلخواه متنوع اشاره کرد.

رنگ بندی این پوسته، بسیار حرفه ای و بدون نقص بوده طوری که به هیچ وجه باعث خستگی چشم نمی شود. در طراحی قالب شخصی Gordon برای هر یک از 8 نوع پست، یک نوع آیکن خاص در نظر گرفته شده است تا انواع مطالب به سادگی از هم قابل تشخیص باشند.

ویژگی های منحصر بفرد قالب شخصی Gordon:

 • پشتیبانی از 8 نوع پست مختلف شامل:
  1. پستهای جدا: فاقد تاتیل مانند آپدیت های فیس بوک
  2. لینک: پست دارای لینک یا گروهی از لینک ها
  3. تصویر دار: پست های دارای تصویر که از تکنولوژی تصویر شاخص بهره میگیرد.
  4. صوتی: پستهای دارای فایل صوتی که برای استفاده از آن می بایست از زمینه دلخواه audio file بهره بگیرید تا لینک فایل صوتی را وارد نمایید.
  5. ویدئویی: پستهای دارای ویدئو که باید از زمینه دلخواه video برای قرار دادن کد ویدئو بهره بگیرید.
  6. چت: پستهای دارای رونوشت چت.
  7. نقل قول: پستهای دارای نقل قول از شخصیتهای معروف
  8. استاندارد: پستهای پیش فرض بدون هیچ ویژگی خاصی.

  [*]قالب بسیار سبک با رنگ بندی زیبا

  [*]دارای ساختار بهینه برای موتورهای جستجو

  [*]پشتیبانی از ابزارک در سایدبار

  [*]دارای پنل تنظیمات اختصاصی

  [*]پشتیبانی از تبلیغات در سایدبار

جهت مشاهده ی امکانات کامل به صورت زنده، از دموی انگلیسی بهره بگیرید. اگر به دنبال راه اندازی سایتی همه فن حرف هستید، پیشنهاد ما دانلود قالب شخصی Gordon است.

برای دریافت و مشاهده تصاویر و مشخصات کامل به لینک زیر مراجعه کنید

5

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام

اگر ممکنه قالب رو در انجمن پیوست کنید یا لینک دانلود رو در همینجا قرار بدید

ممنون

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

اینم خدمت شما دوست عزیز

دریافت پوشه های مربوطه

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست