win4win63

طراحی وبسایت با قیمت ارزان و با کیفیت

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت شما ، طراحی وبسایت شما با بهترین قیمت و کیفیت ، بیشتر کارهایی که تا به حال انجام دادم وردپرس بوده . بنده مهدی راستی هستم و این هم دو نمونه کار :

رسانه ی صداباز

بیرصدا

طراحی وبسایت دوستان تقریباً در یک هفته به پایان خواهد رسید ، PSD هم به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد .

هزینه رو هم برای هر فرد به صورت مشخص بنا به چیزی که از بنده می خواد ، اعلام می کنم . قیمت پایه 100 هزارتومن هست .

در خدمتم ، دوستان می تونند در یاهو نیز با ایمیل

win4win63@yahoo.com

با بنده مکاتبه کنند .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من قالبی طراحی کردم که به نظرم ارزش لایسنس گذاری رو داره و نزدیک 3-4 ماه روش وقت گذاشتم
      من از افزونه EDD برای فروش استفاده میکنم ولی افزونه یا کدی رو پیدا نکردم که بتونم قالب رو فقط بشه روی یه دامنه فعال کرد و نشه قالب رو برای چند بار نصب و استفاده کرد
      یه افزونه برای EDD هست ولی پولیه وگرونم هست و فعلا نمی تونم بخرمش
      کسی هست  منو راهنمایی کنه؟ ممنون از همه
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، لطفا دوره آموزشی جامعی برای طراحی قالب وردپرس چه رایگان و چه غیر رایگان که خیلی خوب توضیح داده باشه و کامل باشه سراغ دارید معرفی کنید.
      با تشکر و سپاس
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه
    • توسط cherry
      سلام
      تقریبا چندماه پیش در یه موضوع دیگه پرسیدم برای شروع و درآمد زایی چه وبسایت هایی داشتم باشم خوبه من البته مسلط به html5 & css3 /photoshop و کمی php و کار با وردپرس رو کامل مسلط هستم
      و البته الان برای خودم یه قالب + پنل کاربری اختصاصی و واقعا پیشرفته نوشتم به نحوی که محصولاتمو بصورت اشتراکی منتشر میکنم و کاربر باید برای مشاهده یا دریافت محصولات اشتراک داشته باشه حالا نمیشه تمام امکاناتش رو گفت و تعریف از قالب نباشه اما مشابهش در ایران و بین قالب های وردپرس نیست (البته من ندیدم) 
      در موضوع قبلی دوستان پیشنهاد دادن که با وبسایت ارائه هاستینگ شروع کن اما بنده چنین درآمدی ندارم که بخوام با فروش هاست شروع کنم ، می خوام فعلا یه درآمد هرچند کم اما اولیه داشتم باشم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      پیشاپیش سپاسگزارم