رفتن به مطلب

قالب جدید همیار وردپرس کدنویسی شده از صفر توسط خودم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من قالب جدید همیار وردپرس رو از صفر طراحی کردم و تمومش کردم . می خواستم منتشرش کنم . می خواستم بدونم این کار به نظرتون بده ؟ با توجه به اینکه قالب اصلا نال نشده و هیچگونه کدی از سایت همیار وردپرس برداشته نشده و تمام کدها رو خودم نوشتم فقط ظاهرش رو مثل همیار وردپرس کردم . فقط یه مشکلی هست که نتونستم پنل تنظمیات واسش درست کنم . کسی می تونه پیام بده همکاری کنیم !

ویزگی های قالب :

کاملا ریسپانسیو

دارای برگه های وبلاگ و تماس با ما

ورود و عضویت آجاکس

طراحی به سبک فلت

کد نویسی استاندارد

دارای جستجوی پیشرفته با انتخاب دسته بندی

نمایش بازدید مطالب

امتیاز دهی به مطالب به صورت ستاره ای

امتیاز دهی به نظرات به صورت مثبت منفی

استفاده شده از آیکون های زنده

اینم اسکرین شات هاش

8qnhciyo6qz2gygu8oi0.jpg

اسکرین شات دوم

516mcinpx2z8i3kxdqv9.jpg

در انتها چندتا سوال داشتم :

1 - منتشر کردن این پوسته با توجه به اینکه خودم کدنویسی کردم از لحاظ شرعی مشکل داره ؟

2 - اگه منتشرش کنم رایگان باشه یا پولی ؟

3 - سایت همیار وردپرس از این کار ناراحت میشه یا نه ؟

4 - کسی بتونه پنل تنظمیاتش رو تکمیل کنه پیام بده

در آخر هم دوباره می گم که تمام کدنویسی هاش از صفر کار خودم بوده . اگه منتشر بشه اساتید می تونن چک کنن کدهارو

منتظر جوابهای شما عزیزان هستم

لینک به ارسال

ج 1 : به نظر من مشکلی ندارد.

ج 2 : پولی باشد.

ج3 : خیلی هم خوشحال می شود.

ج 4 : با دوستان طراح در تماس باشید.

با تشکر

لینک به ارسال

ج 1 : به نظر من مشکلی ندارد.

ج 2 : پولی باشد.

ج3 : خیلی هم خوشحال می شود.

ج 4 : با دوستان طراح در تماس باشید.

با تشکر

مرسی از پاسختون . بعد این سایت دارم رو قالب ورزش 3 کار می کنم

لینک به ارسال

سلام ، خب این قالب چون اساساً یه قالب تشکیل شده از عناصر ساده (یه فوتر ساده مانند تمامی قالب ها ، تبلیغات متنی ساده ، منو ، فرم ها ، تبلیغات بنری ساده و همچنین شیوه نمایش ساده ی پست ها در ایندکس و آدرس پست) است مشکلی پیش نمیاد.

چون این سایت نوآوری نکرده که به خاطرش از نظر کپی رایت برای شما مشکلی پیش بیاد.

از نظر شرعی هم چون کد نویسی رو خود شما کردی و ایده ای هم که گرفتی ایده ی عامی (توضیحات بالا) بوده فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

قالب ورزش3 هم که کلاً طرّاحی نداره ، همه اش اسکریپت (همون جداول) ، بنر و یه لیست از پست هاست که در single.php هم پست ها کاملاً به صورت ساده نوشته میشن.

لینک به ارسال

درود.ماده ی 12 فصل سوم جرائم رایانه ای را مطالعه کنید.کپی برداری از طرح های دیگران نیز مربوط به همین قسمت خواهد شد.طراح گرافیک پوسته ی همیار وردپرس Erfanix.com می باشد که مسلما حق شکایت خواهد داشت.

http://www.cyberpolice.ir/page/2431

لینک به ارسال

سلام ، خب این قالب چون اساساً یه قالب تشکیل شده از عناصر ساده (یه فوتر ساده مانند تمامی قالب ها ، تبلیغات متنی ساده ، منو ، فرم ها ، تبلیغات بنری ساده و همچنین شیوه نمایش ساده ی پست ها در ایندکس و آدرس پست) است مشکلی پیش نمیاد.

چون این سایت نوآوری نکرده که به خاطرش از نظر کپی رایت برای شما مشکلی پیش بیاد.

از نظر شرعی هم چون کد نویسی رو خود شما کردی و ایده ای هم که گرفتی ایده ی عامی (توضیحات بالا) بوده فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

قالب ورزش3 هم که کلاً طرّاحی نداره ، همه اش اسکریپت (همون جداول) ، بنر و یه لیست از پست هاست که در single.php هم پست ها کاملاً به صورت ساده نوشته میشن.

منم همین فکرو می کنم ولی نمی دونم واللا . البته بخش ادامه مطلب اینا فرق داره ها

درود.ماده ی 12 فصل سوم جرائم رایانه ای را مطالعه کنید.کپی برداری از طرح های مربوط دیگران نیز مربوط به همین قسمت خواهد شد.طراح گرافیک پوسته ی همیار وردپرس Erfanix.com می باشد که مسلما حق شکایت خواهد داشت.

http://www.cyberpolice.ir/page/2431

دوست عزیز اگه بحث کپی برداری باشه که خود اینا بخش جستجو و بقیه رو از سایت themeforest کپی کردن . در ضمن بخش ادامه مطلب و اینا فرق می کنه . من برای پیدا کردن بعضی کدها و نوشتنشون خیلی وقت گذاشتم

لینک به ارسال

Css و js و html مشاهده شده در مرورگر متن بازند و کپی کردن این موارد مورد خاصی ندارند اما کپی برداری از طرح گرافیکی در صورتی که از المان های رایگان استفاده نشده باشه جرم محسوب خواهد شد

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من یه افزونه رو فارسی کردم. بعد دیدم همیار مارکت گذاشته واسه فروش!

نکرده بود توضیحات افزونه رو از خودش بنویسه.

اینقدر اشکال نداره.

سایت آقا حمیدو بگو که اسمشو از اینجا کپی کرده قالبشو از همیار. (حالا اشاره مستقیم ندارم :lol: )

ولی اگه اولین قالبتونه رایگان بذارید.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه بحث کپی برداری باشه که خود اینا بخش جستجو و بقیه رو از سایت themeforest کپی کردن .

درسته اون کپی کرده ولی شما که نباید حالا که اون کپی کرده کپی کنید.

من یه افزونه رو فارسی کردم. بعد دیدم همیار مارکت گذاشته واسه فروش!

نکرده بود توضیحات افزونه رو از خودش بنویسه.

اینقدر اشکال نداره.

همیار وردپرس که کلا قانون رو گذاشته کنار و داره جیبش رو پر میکنه.

ولی اگه اولین قالبتونه رایگان بذارید.

کاری که کپی هست چه رایگان منتشر بشه چه پولی در هر صورت مشکل داره. پس اگر کپی رایت رو قبول داشته باشید به هیچ عنوان نباید اون رو منتشر کنید.

لینک به ارسال

سلام

از نظر قانونی:

ماده (12) هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

این قانون اصلا ربطی به کپی‌برداری ندراه، البته الان دیگه همه دارن زیر سایت‌هاشون این رو می‌نویسن (:

اما اگر برای طراحی ظاهر سایتش هزینه کرده باشه، به نظر کار درستی نیست شما عین همون ظاهر رو دوباره کدنویسی کنی

در مورد پنل تنظیمات هم این رو ببینید

لینک به ارسال

یه راهم هست که نه سیخ بسوزه نه کباب

با خودشون کنار بیاید بذارید تو مارکت خودشون اصلا.

کی به کیه.

لینک به ارسال

باعرض پوزش از انتقاد تندی که میخوام بکنم:

متأسفانه 99 درصد قالبهای وردپرسی فارسی بسیار زشت هستند. دلیلش هم استفاده از فونتهای نامناسب مثل فونت کودک و ... هست. به صورتی که به محض اینکه وارد سایت میشی تابلو متوجه میشی که سایت وردپرس هست.

این قالب همیار وردپرس هم همون مشکل رو داره.

من فقط یه طراح وردپرس رو تابحال دیده ام که قالبهاش حرفه ای هستند و نسبت به بقیه متفاوت هستند اونم صالح مفتاح هست آدرس سایتش اینه http://ordinet.ir طراحان محترم بهتره که نمونه کارهای ایشون رو ببینند تامتوجه بشند که باوردپرس میشه کارهایی غیر از کپی قالبهای انگلیسی و استفاده از یکسری فونتهای خشک و بی روح خاص و ... داشت.

به نظر بنده بهتره شماها که کدنویسی بلد هستید، وقتتون رو برای این کارهای بیهوده نذارید و به جاش بنشینید قالب درست و حسابی طراحی کنید.

لینک به ارسال

بنظر من ارزش نداره! میتونید طرح های بهتری رو در این زمان اجرایی کنید.

البته کلون کردن با نقض کپی رایت فرق داره.

اگر از سایت مرجع المانی نگرفته باشید و فقط طرح کلی رو الهام و کلون کرده باشید مشکل کپی رایت نداره.

چیزی که دیدم با طرح اصلی همیار فرق داره.

لینک به ارسال

بنظر من ارزش نداره! میتونید طرح های بهتری رو در این زمان اجرایی کنید.

به نکته خوبی اشاره کردن.

منظورم اینه که دیگه قالب ورزش 3 رو بیخیال بشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...