رفتن به مطلب

پوسته فوق العاده fyre کاملا فارسی و رایگان - شرکتی - وبلاگ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . امروز با جدیدترین قالب سایت fabthemes در خدمت شما هستم . پوسته بسیار زیبای شرکتی – نمونه کار و وبلاگی وردپرس .

ویژگی های پوسته :

1 – استفاده شده از آیکون های fontawesome

2 – ساخته شده با bootstrap

3 – کاملا ریسپانسیو

4 – دارای اسلایدر صفحه اصلی

5 – بخش نمونه کار

6 – تنظیمات صفحه اصلی

7 – استفاده از ابزارک در صفحه اصلی ( وسط صفحه )

8 – بخش Client برای نمایش طراحان محصولات

9 – به صورت کاملا فارسی و راست چین شده !

و ….

اسکرین شات های پوسته :

fyre-aseman.jpg

دانلود کنین !

Fyre-asemanwp.zip

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

با سلام

تشکر از قالبی که گذاشتید من این قالب را دانلود کردم اما مشکلی که دارم اینه کاری که انجام دادم اینست:

من قالب fyre را فعال کردم اما قسمت اسلایدشو اصلی بالای صفحه را هر کاری می کم نمی توانم فعال کنم

کاری که می کنم میروم قسمت sildes> افزودن ، اما طبق شکل قسمت بار گذاری از رسانه برای من فعال نمی شود تا عکسی را انتخاب کنم .اصلا از کجا میشود اسلاید اصلی صفحه را فعال کرد دموی انگلسی هم رفتم چک کردم قسمت فعال کردن اسلایددر دموی انگلیسی با پوسته فارسی فرق داشت و اون قسمت توی دموی فارسی فعال نیست

من وقتی پوسته را فعال کردم برگه "خانه" پیش فرض فعال بود من یک برگه به نام "صفحه اصلی" ساختم طبق توضیحات سایت خواستم از سمت چپ و در قسمت “صفات برگه” قالب را بر روی Homepage قرار بدهم که آنهم فعال نمیشد ،اما برگه صفحه اصلی را انتشار کردم و بعد از انتشار برگه، به مسیر پیشخوان > تنظیمات > خواندن رفته و در قسمت “برگه نخست” نام برگه "صفحه اصلی" را روی صفحه نخست قرار دادم نمی دانم کارم درست بوده یا نه؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...