رفتن به مطلب

این قسمت رو چطوری تبدیل به وردپرس کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

عکس

36184142282196429957_69898.png

می خواستم بدونم که نوشته های داخل کادر آبی و اون باکس خاکستری رو چطوری باید تبدیل به وردپرس کرد ؟

میخوام یه چیزی مثل ابزارک باشه که کاربر بتونه مثلا لینک آدرس "تماشا کنید" را بدون هرگونه مراجعه به کد های قالب از داخل همون ابزارک تغییر بده

چنین چیزی امکان پذیر هست ؟

لینک به ارسال

سلام

خب شما میتونید برای قالبتون پنل تنظیمات درست کنید که از طریق اون بتونید لینک رو تغییر بدین

لینک به ارسال

سلام

الان از وردپرس استفاده می‌کنید؟ یا این یه نمونه html هست که می‌خواین اون تبدیل کنید به وردپرس؟

اگر از وردپرس استفاده می‌کنید که خوب محتویات این نمونه رو توی یه برگه اضافه کنید

قسمت دوم سوال‌تون رو بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون از کاربر بازدید‌کننده هست یا کسی که دسترسی ادمین داره؟

در کل سوال‌تون لااقل برای من خیلی مبهم هست، بیشتر توضیح بدید تا راهنمایی بهتری بشه

لینک به ارسال

سلام

خب شما میتونید برای قالبتون پنل تنظیمات درست کنید که از طریق اون بتونید لینک رو تغییر بدین

سلام

من ابزارک بلدم درست کنم اما پنل تنظیمات خیر . با کدهای آماده میشه پنل تنظیمات رو درست کرد ؟ سخته ؟ آموزش خاصی داره؟

سلام

الان از وردپرس استفاده می‌کنید؟ یا این یه نمونه html هست که می‌خواین اون تبدیل کنید به وردپرس؟

اگر از وردپرس استفاده می‌کنید که خوب محتویات این نمونه رو توی یه برگه اضافه کنید

قسمت دوم سوال‌تون رو بیشتر توضیح بدید؟ منظورتون از کاربر بازدید‌کننده هست یا کسی که دسترسی ادمین داره؟

در کل سوال‌تون لااقل برای من خیلی مبهم هست، بیشتر توضیح بدید تا راهنمایی بهتری بشه

سلام

فرضاً ، این یک نمونه html است و قرار است که به وردپرس تبدیل بشه

برگه، مگه خودش یه آدرس خاص نداره ، مثلا www.mysite.com/p6 . من میخواهم تو صفحه اصلی سایت این محتوا نشون داده بشه.

منظورم این هست که کسی که دسترسی ادمین داره بتون بدون مراجعه به فایل های .html ، به صورت ساده و راحت از ابزارک یا حالا تنظیمات قالب بتونه نوشته،لینک و ... رو تغییر بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...