رفتن به مطلب

arya252

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من از افزونه headsapce استفاده میکردم و برای نقشه سایت هم از افزونه رایج googlemaps ، در حال حاضر با توجه به عدم آپدیت های افزونه ی سئو نصب شده تصمیم به استفاده از Seo All pack گرفتم و تنظیمات مربوطه را نیز انجام دادم جز اینکه نقشه سایت افزونه را فعال نکردم تا از اساتید راهنمایی بگیرم آیا از نقشه سایت این افزونه استفاده کنم بهتره یا همان گزینه قبلی که فعال بوده ؟ چون سایت کامل ایندکس شده و نمیدونم اصلا این تغییرات مفید هست یا خیر؟

ویرایش شده توسط arya252
لینک به ارسال

سلام

ببینید all in one و yoast دو افزونه معروف سئو هستند. هر دو مشابه به هم عمل می کنند ولی yoast یه سری امکانات بیشتر داره. در مورد نقشه هم تفاوتی نداره. نقشه رو همه افزونه های مذکور می تونن بسازن. بعد از ساختن زمانی که تو گوگل وبمستر ثبت میشه کامل ایندکس میشه.

لینک به ارسال

ممنون دوست گرامی ، در حال حاضر All seo را نصب کردم فقط سئوال من این بود افزونه سایت مپ گوگل را غیرفعال کنم و از سایت مپ خود افزونه سئو استفاده کنم یا خیر؟ (از نظر اینکه ایندکس های قبلی از بین نره)... مرسی

لینک به ارسال

سلام، نقشه سایت all in one رو فعال نکنید چون ادرس سایت مپ عوض میشه و ارورهای زیادی براتون میده.

لینک به ارسال

سلام، نقشه سایت all in one رو فعال نکنید چون ادرس سایت مپ عوض میشه و ارورهای زیادی براتون میده.

خیلی ممنونم از راهنمائیت دوست من ، افزونه را فعال کردم بجز نقشه سایتش :) .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...