رفتن به مطلب

ساخت جدول دیتابیس در فانکشن

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یه افزونه دارم که با فعال کردنش تو دیتابیس برای ذخیره سازی مقادیرش جدول می سازه حالا می خوام سبکش کنم و به فایل فانکشن قالب منتقلش کنم و یه سری موارد اضافه اش رو حذف کنم همون دستور ساخت جدولش رو هم کپی می کنم اما جدول نمی سازه.باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

اینطور که بنده متوجه شدم شما یه کدی دارید که میخواهید وقتی قالب فعال میشه اجرا بشه ، کد زیر را در functions.php قالبتون بزارید و بجای code// کد های مورد نظرتون را قرار بدید:

function swgwgwrhgr()
{
//code
}
add_action( 'switch_theme', 'swgwgwrhgr' );

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

با سلام

مي خواهم وردپرس نصب کنم و قصد تغييرجدول پيش فرض از wp_ به نام دلخواه را دارم. در اين رابطه چند سئوال دارم

الف-حداکثر کارکترهايي که مي توان استفاده کرد چند تا است؟ يکجا خواندم حداکثر 8 کارکتر آيا صحيح است يا محدوديتي ندارد؟

ب-آيا بايد تماماً حروف کوچک استفاده کرد مثل arm_ يا بزرگ هم مي شود مثل ARM_ يا اين که اولين حرف مي تواند بزرگ باشد و مابقي کوچک مثل Arm_ و ادغامي از هر دو و ...

ج-آيا مي توان از کارکتر _ يا کارکترهاي ديگر قبل از کارکتر اصلي پيشوند يعني _ از نام جدول استفاده کرد مثل اين که به جاي wp_ بنويسم ARM_300_WpParsi_ که در نتيجه شود مثلاً ARM_300_wpParsi_users

د-محدوديت هاي نامگذاري جدول چيست؟

قابل ذکر است که جستجوي زيادي هم انجام دادم اما جايي به اين سئوالات پاسخ داده نشده است

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

قابل ذکره که شما سوالتون رو باید در تاپیک مطرح کنید نه اینجا.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...