رفتن به مطلب

مشکل H1 در پوسته frontier

پست های پیشنهاد شده

پوسته فرانتیر را در آدرس زیر می توانید دانلود کنید : https://wordpress.org/themes/frontier

این پوسته تگ H1 رو در Top Bar گذاشته، اگر تاپ بار فعال باشد در صفحه اصلی یک بار H1 داریم، اما در صفحه سینجل دو بار H1 تکرار میشود ( یکبار برای عنوان سایت و یکبار برای عنوان مطلب ). حالا من چون تاپ بار ظاهر زیبایی نداشت غیرفعالش کردم. الان در صفحه اصلی H1 ندارم و در صفحه سینجل یکی دارم. با صفحه سینجل مشکلی ندارم، اما اگر H1 به عنوان سایت اضافه کنم وقتی به صفحه سینجل میرم دو تا H1 خواهم داشت. اگه کسی بتونه جوری تنظیمش کنه که هم در صفحه اصلی و هم در سینجل تنها یک H1 داشته باشیم ممنون میشم. H1 صفحه اصلی به عنوان سایت تعلق می گیره، H1 صفحه سینجل به عنوان مطلب و عنوان سایت همزمان در قالب یک H1...

لینک به ارسال

درود.

ساده ترین راه این می باشد که چک کنید اگر صفحه اصلی بود نمایش داده شود در غیر نمایش داده نشود :

با استفاده از تابع و شرط :

if ( is_home() ) {
//yourcode
}

که می توانید کد مربوطه را که نیاز دارید فقط در صفحه اصلی نمایش داده شود در کد بالا قرار دهید

لینک به ارسال

درود.

ساده ترین راه این می باشد که چک کنید اگر صفحه اصلی بود نمایش داده شود در غیر نمایش داده نشود :

با استفاده از تابع و شرط :

if ( is_home() ) {
//yourcode
}

که می توانید کد مربوطه را که نیاز دارید فقط در صفحه اصلی نمایش داده شود در کد بالا قرار دهید

کدهای تاپ بارش اینجوریه :

<div id="top-bar-info">

<?php if ( !isset($bar_elements['title']) || $bar_elements['title'] == 1 ) : ?>

<h1 id="site-title"><a href="<?php echo esc_url( home_url('/') ); ?>"><?php echo apply_filters( 'frontier_top_bar_title', get_bloginfo( 'name' ) ); ?></a></h1>

<?php endif; ?>

البته من به خاطر ظاهر تاپ بار نمیخوام فعالش کنم، من سعی کردم توی تایتل اصلی سایت امتحانش کنم که ارور داد :

من اینجوری گذاشتم

if ( is_home() ) {

<H1><title><?php wp_title( '|', true, 'right' ); ?></title></H1>

}

لینک به ارسال

سلام ، کد رو به اینصورت وارد کنین:

<?php if ( is_home() || is_front_page()) { ?>
<h1>عنوان سایت شما</h1>
<?php } else { ?>
<h2>عنوان سایت شما</h2>
<?php }?>

توی صفحه اصلی h1 نمایش میده و توی صفحه های دیگه h2

موفّق باشید.

لینک به ارسال

سلام ، کد رو به اینصورت وارد کنین:

<h1>عنوان سایت شما</h1>
<?php } else { ?>
<h2>عنوان سایت شما</h2>
<?php }?>

توی صفحه اصلی h1 نمایش میده و توی صفحه های دیگه h2

موفّق باشید.

اینجوری درست کار میکنه، اما توی صفحه سینجل عنوان مطلب یک بار H1 است و یکبار H2، شاید برای سئو مفید نباشه!!!

لینک به ارسال

من میخواهم جوری باشه که در صفحه اصلی عنوان و توضیح سایت H1 باشه و توی صفحه سینجل عنوان مطلب، فکر میکنم عنوان مطلب دو بار تگ بخوره یکبار H1 و یکبار H2 برای سسو خوب نباشه... مثل قالب صحیفه

ویرایش شده توسط msm1365
لینک به ارسال
<h1>عنوان سایت شما</h1>
<?php } else { ?>
<h1><?php the_title(); ?></h1>
<?php }?>

لینک به ارسال

الان مشکل h1 حل شده، من میخوام عنوان سایت همراه با عنوان مطلب نباشه، بلکه عنوان سایت همراه با توضیحات سایت باشه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...