runy

مطالب خاص با شکلی و استایلی خاص در پوسته

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطور میتونم در پوسته امانی را اضافه کنم که مثلا یه نوع مطلی اگر شعر است بکگراند نمایش اون مطلب فرضا زرد باشه و مطلبی که طنز است فرضا قرمز و یا چیز هایی خاص داشته باشه .؟؟

در برخی از قالب ها دیدم مثلا مطالبی را که شبه گفتگو بود را با رنگی خاص نمایش میداد و اینرا در هنگام نشر مطلب مشخص میکرد که مطلب چه استالی داشته باشه .

فکر میکنم پوسته 2013 پیشفرض وردپرس این امکان را داشت.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چطور میتونم در پوسته امانی را اضافه کنم که مثلا یه نوع مطلی اگر شعر است بکگراند نمایش اون مطلب فرضا زرد باشه و مطلبی که طنز است فرضا قرمز و یا چیز هایی خاص داشته باشه .؟؟

در برخی از قالب ها دیدم مثلا مطالبی را که شبه گفتگو بود را با رنگی خاص نمایش میداد و اینرا در هنگام نشر مطلب مشخص میکرد که مطلب چه استالی داشته باشه .

فکر میکنم پوسته 2013 پیشفرض وردپرس این امکان را داشت.

آموزش زیر رو چک کنین

لینک

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amir5250
      با عرض سلام
      دوستان من قالب kahuna رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و استایل هاش رو توی سیستمم تغییر دادم و با استفاده از localhost تغییرات رو چک میکردم و مشکلی نداشتن، اما حالا که قالب رو روی وردپرس نصب کردم قالب مثل روز اولش شده و استایل هایی که بهش دادم رو نمی خونه. من استایل جدیدی هم بهش اضافه نکردم فقط همون استایل های قبلی رو ویرایش کردم،آخه مگه غیر از style.css و rtl.css راه دیگه ای برای استایل دهی هست؟ جالب اینجاست با اینکه اسکرین شات رو هم عوض میکنم ولی اسکرین شات اولیه خودش رو نمایش میده...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
      در ضمن از ویرایشگر وردپرس هم که استفاده میکنم همه تغیراتی که به استایل ها دادم هستشون 
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Selno
      سلام دوستان به یه مشکلی برخوردم که هیچ جوره حل نمیشه 
      یه پلاگین به اسم تایتان فریمورک دارم که برای قالب اپشن پنل میسازه ولی تو بخش داینامیک سازی استایل ها گیر کردم برای مثال میخوام کاربر رنگ سایت رو انتخاب کنه اما چجوری میتونم متغیر php  رو داخل استایل قرار بدم که اجرا بشه ؟ اگه میشه با مثال توضیح بدید چون چنتا راه حل دیدم اما مشکلم رو حل نکرد
    • توسط Selno
      سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟

• توسط Vahid.T
      باسلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      چند روزی است که استایل وردپرس به شکل زیر تغییر کرده ف فاویکن پیشخوان تغییر کرده اما در نمایش سایت درست است. لطفا راهنمائی بفرمائید ببینیم چه اتفاقی افتاده است. امکان داره به دلیل قالب باشه ؟
      باتشکر

• توسط WpFixer
      سلام دوستان
      این سایدبار سایت ما مشکل پیدا کرده.
      توی صفحه اصلی درسته ولی توی صفحه نوشته و دسته ها میره بالا
      مشکلش چیه؟
      مرسی
      http://ghalamsoft.ir/shop/افزونه-پرداخت-قسط-نگارش-2/