PGW

کمک برای تغییر فونت 1 افزونه

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من 1 افزونه شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری رو دانلود کردم و کامل ترجمه کردم! خوب حالا میخوام فونت افزونه رو کامل تغییر بدم چون Open Sans هستش! و فونتی که میخوام بزارم برای مثال این هستش Droid Arabic Kufi

Link

@import url(http://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css);

Example

font-family: 'Droid Arabic Kufi', serif;

خوب من توی استایل سی اس اس افزونه تمامی فونت فمیلی ها رو از open sans به Droid Arabic Kufi تغییر دادم و حالا مونده فونت رو از گوگل فراخوانی کنم و توی php افزونه 2 تا کد هستش که نمیدونم چطور باید تغییرش بدم

کد اول

wp_enqueue_style( 'et-open-sans-700', "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:700", array(), $this->plugin_version );

کد دوم

wp_enqueue_style( 'et_monarch-open-sans', esc_url_raw( "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,700" ), array(), null );

ویرایش شده در توسط PGW
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بررسی کنید :

wp_enqueue_style( 'et-open-sans-700', "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css", array(), $this->plugin_version );

و

wp_enqueue_style( 'et_monarch-open-sans', esc_url_raw( "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css" ), array(), null );

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بررسی کنید :

wp_enqueue_style( 'et-open-sans-700', "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css", array(), $this->plugin_version );

و

wp_enqueue_style( 'et_monarch-open-sans', esc_url_raw( "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css" ), array(), null );

موفق باشید

خیر نشد خودم اینو امتحان کردم اما نشده بود :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تغییر کد باید فایل استایل فونت در سایت لود بشه

خروجی در سایت تغییری داشت؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری