رفتن به مطلب

کمک برای تغییر فونت 1 افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام من 1 افزونه شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری رو دانلود کردم و کامل ترجمه کردم! خوب حالا میخوام فونت افزونه رو کامل تغییر بدم چون Open Sans هستش! و فونتی که میخوام بزارم برای مثال این هستش Droid Arabic Kufi

Link

@import url(http://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css);

Example

font-family: 'Droid Arabic Kufi', serif;

خوب من توی استایل سی اس اس افزونه تمامی فونت فمیلی ها رو از open sans به Droid Arabic Kufi تغییر دادم و حالا مونده فونت رو از گوگل فراخوانی کنم و توی php افزونه 2 تا کد هستش که نمیدونم چطور باید تغییرش بدم

کد اول

wp_enqueue_style( 'et-open-sans-700', "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:700", array(), $this->plugin_version );

کد دوم

wp_enqueue_style( 'et_monarch-open-sans', esc_url_raw( "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,700" ), array(), null );

ویرایش شده توسط PGW
لینک به ارسال

سلام

بررسی کنید :

wp_enqueue_style( 'et-open-sans-700', "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css", array(), $this->plugin_version );

و

wp_enqueue_style( 'et_monarch-open-sans', esc_url_raw( "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css" ), array(), null );

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

بررسی کنید :

wp_enqueue_style( 'et-open-sans-700', "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css", array(), $this->plugin_version );

و

wp_enqueue_style( 'et_monarch-open-sans', esc_url_raw( "{$this->protocol}://fonts.googleapis.com/earlyaccess/droidarabickufi.css" ), array(), null );

موفق باشید

خیر نشد خودم اینو امتحان کردم اما نشده بود :(

لینک به ارسال

با تغییر کد باید فایل استایل فونت در سایت لود بشه

خروجی در سایت تغییری داشت؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...