رفتن به مطلب

مشکل در چیدن برگه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان میخوام یه سایت اموزشی با وردپرس ایجاد کنم

اموزش php و html و css

php (توابع - متغیرها - ارایه ها- حلقه ها)

html (لیست - فرمها و....)

یعنی باید برای هر کدام (توابع متغیرها لیست ها و.....) یک برگه ایجاد کنم ؟ و کدهای مربوط به هر کدام تو اون بنویسم؟

بعد جدول های دیتابیس(جدول های مربوط به نمودار er این اموزشهارو) خودم باید ایجاد کنم یا خود وردپرس ایجاد میکنه؟؟

تازه کار با وردپرس شروع کردم ممنون میشم کمکم کنید؟؟

لینک به ارسال

سلام

اولا یه توصیه میکنم به تجربه خودم : سایت های تخصصی کاربران محدودی جذب میکنن و انتظار بازتاب بالایی نباید داشته باشید

برای هر بخش باید یک دسته ایجاد کنید ، از پیشخوان وردپرس به بخش " نوشته ها > دسته ها " برید و برای هر کدوم یک دسته ایجاد کنید ، برای بخش های فرعی هم میتونید زیر دسته ایجاد کنید (از گزینه مادر استفاده کنید)

لینک به ارسال

یعنی برای php و html و css هر کدام یک دسته جدا وبرای زیرمجموعه انها مثل (توابع ارایه و متغیرها)هر کدام یک زیر دسته ایجاد کنم منظورتون همینه؟؟

الان میخوام وقتی که در فهرست بر روی توابع کلیک میکنم فقط کدهای مربوط به اون در صفحه بهم نشون بده الان همه (توابع ارایه ها و...)در یک صفحه زیر هم میان؟؟

یعنی میخوام زمانی که بر روی یکی(مثلا توابع) کلیک میکنم فقط اون نوشته های اون رو برایم تو صفحه نشون بده؟

با تشکر دوستان

لینک به ارسال

سلام

بله

اگر برگه archive.php قالب‌تون رو استاندارد باشه همین‌طور که می‌خواید نمایش میده

یعنی پیش‌فرض وردپرس این هست که اگر شما بر روی دسته مادر کلیک کردی محتویات مادر و بچه‌های رو نشون میده و اگر روی یکی از بچه‌ها کلیک کردی محتوای فقط اون بجه رو نشون میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...