رفتن به مطلب

قیمت گذاری وب سایت

shop

پست های پیشنهاد شده

دوستان من تازه واردم یه سوال یه سایت لوازم ورزشی با ووکامرس راه اندازی کردم برای یه فروشگاه با قابلیت رهگیری سفارش و سامانه اس ام اس مشتری و قابلیت مقایسه جنس و علاقه مندی و....حدودا چند می ارزه

لینک به ارسال

رایگان !

چون ووکامرس رایگانه + افزونه پیامکی و رهگیری هم رایگانه

بله رایگانه ولی سر هم کردن اینا هم دانش خودشو میخواد همین شما که میگید رایگانه مشتری هم براتون بیاد میگید رایگانه ؟!!!!!!!!!!!

نه اون موقع کار میشه ارزشی :|

لطفا یک دمو بزارید تا قیمت بشه داد

لینک به ارسال

از این قالب استفاده کردم

http://wprtl.pro/demo/bazarshop/

و تغییرات زیادی بهش دادم بعد اون اقایی میگه رایگان این قالب 65دلار فقط قیمتشه عزیز در ضمن یه سامانه پیامکی....

ویرایش شده توسط shop
لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدین.

با قابلیّت ها که نمیشه قیمت گذاری کرد ، قابلیّت یه چیز هست و کد های استفاده شده توش ، طرح های گرافیکی و خیلی چیزای دیگه میتونه روش تأثیر بذاره.

اگر یه چیز ساده میخواین برای شروع میتونین از قالب های رایگان توی نت استفاده کنین.

ولی اگر میخواین یه نفر براتون کار کنه بسته به کارش که داره انجام میده قیمت ها متغیره...

حتّی طراحی یه قالب وبلاگ هم اگه حساب کنیم قیمت ها متغیره.

شما باید مشخّص کنین که قالب اختصاصی هست یا نه؟ اصلاً شکل ظاهریش چقدر میرزه؟ کد نویسیش حرفه هست یا نه؟

درضمن سامانه پیامکی رو که جدا باید حساب کرد...

میتونین یه نمونه بذارین تا نظر دوستان رو راجع به قیمتش بدونین.

(برای اطلاع از هزینه های سامانه پیامکی هم که سایت زیاده که میتونین ببینینشون...)

لینک به ارسال

بله رایگانه ولی سر هم کردن اینا هم دانش خودشو میخواد همین شما که میگید رایگانه مشتری هم براتون بیاد میگید رایگانه ؟!!!!!!!!!!!

نه اون موقع کار میشه ارزشی :|

لطفا یک دمو بزارید تا قیمت بشه داد

اینجا مگه کسی بحث مشتری و کار برای کسی دیگه رو کرد ؟

بله رایگانه هم خود سیستم هم قالبی که ایشون استفاده کرده هم سامانه پیامکی همه جا رایگانه

اینکه یه عده میان چیز رایگان را پولی میدن به مردمخ دلیل نمیشه که

البته اونی که قالب اختصاصی میزنه و ... بحثش جداست

لینک به ارسال

عزیز فکر کنم درست متوجه نشدین من یه پوسته با دمو بالا درست کردم و سامانه پیامک و قابلیت با لا حالا چند می ارزه همین

بله عذر میخوام ، من چون شما گفته بودید تازه وارد هستین فکر کردم که میخواین یه قالب واسه سایتتون بخرین و دارین قیمت ها رو میپرسین.

___

در هر حال نمیشه قیمت گذاری کرد! اوّل از همه اینکه این کاری که شما میکنین کار غیر قانونیه که یه قالب تجاری رو به خواسته ی خودتون تغییرش بدین و بخواین به نفع خودتون بفروشینشون مگر اینکه با سازنده در تماس باشید و درصدی هم از درآمد (تفاوقی) با ایشون تقسیم کنین و در غیر اینصورت قانون کپی رایت رو زیر پا گذاشتین که البتّه در ایران بهش اهمیّتی داده نمیشه...

___

اگر به فرض هم اینکار رو کردین و خواستین برای فروش بذارینش:

بر اساس سامانه پیامکی و مشابه های اون توی اینترنت که چقدر هستن (قابلیّت های سامانه ، شماره های اختصاصی سامانه و...)

میزان توسعه ای که شما دادین به قالب و... باید قیمت جدید روش گذاشت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...