رفتن به مطلب

مشکل با فعال کردن افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بدون استثنا در تمامی موارد بعد از فعال کردن افزونه این پیام میاد ..

The following plugins might cause (xml sitemaps) issues with Yoast WordPress SEO: Google XML Sitemaps

این یک پیام زیاد جدی نیس که ؟

لینک به ارسال

سلام

میگه که نمیشه دو تا افزونه سایت مپ داشت چون که توی کار هم تداخل ایجاد می کنند ، اگه اینجوری باشه روی سئو سایت می تونه تاثیر منفی داشته باشه .

شما یکی از دو افزونه WordPress SEO و Google XML Sitemaps رو غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه ؟

لینک به ارسال

یک مهندسی در جایی فرموده بودن

اگر هر 2تا فعال باشن خیلی بهتره و هر 2تا تو گوگل وبمستر ثبت بشن بهتره چون افزونه Google XML Sitemaps با کلمات کلیدی و تصاویر اینطور که من متوجه شدم مشکل داره اما افزونه WordPress SEO برای این 2 مورد خیلی خوب عمل میکنه مخصوصا کلمات کلیدی که به صورت جداگانه ایندکس میکنه.

مطمئن باشید هر و از هر 2تا استفاده کنید به اون ارور هم هیچ توجهی نکنید.

--------------------------

چون از اولین روزای سایت این 2 افزونه با هم تا همین الان بودن هیچ مشکلی نداشتن ! فک کنم به خاطر اپدیت جدید هست که این پیامو میده !!

نظر شما چیه ؟!!

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

برای منم همین مشکل پیش اومده حالا باید چیکار کنم تازه ورودیم از گوگل کم شده توی گوگل وبمستر هم 5 تا ارور دارم

لینک به ارسال
یک مهندسی در جایی فرموده بودن اگر هر 2تا فعال باشن خیلی بهتره و هر 2تا تو گوگل وبمستر ثبت بشن بهتره چون افزونه Google XML Sitemaps با کلمات کلیدی و تصاویر اینطور که من متوجه شدم مشکل داره اما افزونه WordPress SEO برای این 2 مورد خیلی خوب عمل میکنه مخصوصا کلمات کلیدی که به صورت جداگانه ایندکس میکنه. مطمئن باشید هر و از هر 2تا استفاده کنید به اون ارور هم هیچ توجهی نکنید. -------------------------- چون از اولین روزای سایت این 2 افزونه با هم تا همین الان بودن هیچ مشکلی نداشتن ! فک کنم به خاطر اپدیت جدید هست که این پیامو میده !! نظر شما چیه ؟!!

خیر محمّد جان ، شما از یه افزونه استفاده کن تنها ، دلیلی نداره که به گوگل 2 تا سایت مپ بدی وقتی که یکی کافی هست ، یکی از سایت مپ ها رو حذف کرده و منتظر باشید ، مشکل حل خواهد شد.

2 تا سایت مپ علاوه بر اینکه آدرس ها رو به صورت تکراری به گوگل میفرسته و این یه خطا هست ممکنه در بعضی از موارد با هم تداخل هم داشته باشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...