رفتن به مطلب

درخواست افزونه تغییر مسیر آپلود + پرداخت هزینه

پست های پیشنهاد شده

من یه افزونه میخوام که وقتی یه فایل رو در بخش پرونده چند رسانه ای آپلود میکنم, اون رو در ساب دامنه آپلود کنه

به این صورت:

اگه تصویر بود در ساب دامنه img.site.ir

اگر موسیقی بود در ساب دامنه music.site.ir

اگر فیلم بود در ساب دامنه film.site.ir

و اگر چیزی بجز موارد بالا بود در ساب دامنه up.site.ir

اگر یکی از سرور ها هم پر شد, آدرس ساب دامنه رو تغییر بدم و از اون تاریخ به بعد مثلا فیلم ها در ساب دامنه film1.site.ir آپلود بشه

لطفا برنامه نویسانی که توانایی طراحی این افزونه رو دارن بهم معرفی کنید و قیمت پیشنهادی رو بگید (اگه هم این پلاگین به صورت رایگان وجود داره بهم معرفی کنید)

لینک به ارسال

اگه بخوای یک افزونه آماده هست که میتونی مسیر پیش فرض آپلود رو مشخص کنی. البته فقط یک ساب. نه برای هر نوع فرمت ساب مجزا

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اگه بخوای یک افزونه آماده هست که میتونی مسیر پیش فرض آپلود رو مشخص کنی. البته فقط یک ساب. نه برای هر نوع فرمت ساب مجزا

اون افزونه رو نصب کردم. اما دوتا مشکل داره

1- میخوام به چند مسیر مختلف آپلود کنه

2- قابلیت پاک کردن فایل ها رو نداره

لینک به ارسال

در مورد چند مسیر، بله درسته.

اما چی رو می‌خوای پاک کنی؟ متوجه نمیشم!

ضمنا، این موضوع رو مشخص کن، چون در حل مشکل بهت کمک می‌کنه: لزوما این سابدامین‌ها باید در دایرکتوری‌ها متفاوتی باشن، یا نه، می‌تونن همشون به پوشه آپلودها اشاره کنن و صرفا یه قضیه‌ی صوری باشه!؟

ویرایش شده توسط x86_64
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

اما چی رو می‌خوای پاک کنی؟ متوجه نمیشم!

فرض کن یه تصویر رو به اشتباه آپلود میکنی و میخوای اون رو پاک کنی, چون تغییر مسیر داده شده, افزونه ها معمولا نمیتونن اون تصویر رو پاک کنن و باید به صورت دستی پاک بشه

ضمنا، این موضوع رو مشخص کن، چون در حل مشکل بهت کمک می‌کنه: لزوما این سابدامین‌ها باید در دایرکتوری‌ها متفاوتی باشن، یا نه، می‌تونن همشون به پوشه آپلودها اشاره کنن و صرفا یه قضیه‌ی صوری باشه!؟

منظورتون رو متوجه نمیشم

در ابتدا همه اونا روی یه سرور با IP یکسان هستن. اما بعد از مدتی هر کدوم روی یه سرور جداگانه با IP مختلف قرار میگیره

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

افزونه ها معمولا نمیتونن اون تصویر رو پاک کنن

افزونه‌ها؟ یا خود وردپرس؟ وردپرس که می‌تونه حذف کنه. چون این پلاگین که به اشاره کردم (به نام: wp original media path) داره صرفا یه قابلیت درونی وردپرس رو که در حالت پیش‌فررض غیرفعال هست رو فعال می‌کنه. همین.

در مورد قسمت دوم صحبتتون هم باید بگم گاهی بنا به دلایلی (از قبیل افزایش سرعت بارگذاری توسط مرورگر)، سایت‌ها از ترفند زیردامنه‌های صوری استفاده می‌کنن. یعنی فرضا ساب‌های media - media1 - media2 - media3 - media4 و... رو ایجاد می‌کنن. و همه این‌ها عملا یکی هستن. حتی ممکنه همشون به همون public_html اشاره کنن(و نه یک دایرکتوری مجزا)!

یعنی برای یک عکس واحد، شما url رو با هر کدوم از این پیشوندها که وارد کنین باز می‌کنه. چه media1 چه media2 . و در ادامه، ادیتور سایت رو طوری طراحی(یا دستکاری) می‌کنن که به طور رندومی از این سابدامین‌ها برای عکس‌ها(یا سایر مدیاها) استفاده کنه.

اگر این کار، با فلسفه کاری که شما می‌خواید متفاوت نیست، آموزش‌هایی روی وب برای این کار وجود داره.

مطالعه بیشتر در مورد کندی مرورگرها در بارگزاری از یک زیر دامنه‌ی واحد، و روش حل این مشکل:

http://stackoverflow...ns-in-a-browser

http://stackoverflow...ser-instance-or

ویرایش شده توسط x86_64
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...