محسن کسایی

عدم ایندکس شدن پست هایی که هیچگاه به صفحه اول نمی روند

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، سایت من به این صورت هست که مطالب در دو باکس جدا گانه در صفحه اول دیده میشه که باکس دسته بندی ها هست. ولی یک دسته بندی هم هست که باکس در صفحه اول نداره و مطالبش مستقیم میره توی دسته بندی و در صفحه اول سایت دیده نمیشه. آیا مشکل این که بعد دو روز ایندکس نشده به دلیل نبودن در صفحه اول سایت هست؟ بودن مطلب در صفحه اول سایت بر ایندکس سریع اون تاثیر داره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیش‌فرض افزونه‌های مرتبط با سئو که اهمیت هر صفحه وردپرس رو برای موتورهای جستجو نشون میده بین صفحه‌ی اصلی و غیر از اون فرق می‌زاره

البته این مطالب هم اگر از سایت مپ استفاده کنید ایندکس می‌شن ولی دیرتر

برای رفع این مسئله هم از گوگل فچ استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط husein.samadi
      سلام و خسته نباشید من دیروز سایتمو داخل گوگل کنسول نگاه می کردم ایندکس داشت ولی الان که نگاه می کنم ایندکس کاملا حذف شده ولی سایتمو داخل گوگل سرچ می زنم تموم ایندکس قبلی داخل سرچ هست. سابمیتم ها هم داخل گوگل کنسول وجود دارد ممنون میشم 
      سایتم
      melisabee.ir
    • توسط amirrezaweb
      سلام
      صفحه ی اصلی سایتم توی گوگل ایندکس نشده و وقتی اسم سایتم رو سرچ میکنم صفحات دیگه سایتم رو تو نتایج میاره اما صفحه اصلی رو نه لطفا راهنمایی کنید این باری من خیلی مشکل بزرگیه ممنون
      اینم آدرس سایتم
      javaaneh.ir
      علاوه بر صفحه اصلی صفحه های مهم دیگه ام مثل فروشگاه ایندکس نمیشه
    • توسط takfarsh
      با سلام 2 روز بود که متوجه شده بودم که ورودی ها گوگل و بازدید از سایت کم شده که بررسی کردم با موضوع بسیار عجیبی برخورد کردم و هرچی هم گشتم نتونستم پیدا کنم دلیلشو

بسیاری از لینک ها و تایتل های سایت من در گوگل به صورت چینی و ژاپنی شده , یه سری ایندکس که معلوم نیست از کجا اومده به سایت من اضافه شده , توی گوگل وب مستر به یک باره تعداد ایندک ها 10 هزار تا اضافه شده که همشون رو ارور شناسایی کرده گوگل و یه سری مشکل دیگه که مهمتر از همه یه سری لینک هستش که گوگل از سایت حذف کرده هرچی بررسی کردم متوجه نشدم مشکل از کجا هستش 
      اسکرین شات گذاشتم
      دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم و اگرم کسی هست که بتونه در قبال پرداخت هزینه این مورد رو رفع کنه حاضر به پرداخت هستم

• توسط hamam98
      سلا م خسته نباشید ممنون میشم کمک کنید
      چند روزی هست که در پیشخوان سایتم این مطلب رو مینویسه
      صفحه اصلی شما نمیتواند برای موتور های جستجو ایندکس(ترتیب بندی) شود. این برای سئو بسیار بد است و باید درست شود.
      نمیدونم چیکار کنم اوکی بشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    • توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس