رفتن به مطلب

سوال در رابطه با اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان

من قصد دارم برای صفحه یکی از موضوعات که استایل اختصاصی داره یک اسلایدر به شکل زیر استفاده کنم در بالاش.

این اسلایدر آخرین مطالب همون دسته رو نشون میده.

اما مشکلی که داره طرحش طوریه که نمیدونم به چه شکلی پیاده سازیش کنم داخل وردپرس .

برای مثال تصاویر سمت راست به صورت Crop شده مختص اون قسمت هستند و وقتی روش کلیک میشه سمت چپ قسمت آبی تصویر با سایز اصلی نشون داده میشه . ( تصویر Crop شده در سمت راست با تصویر دوم سمت چپ یکی نیست تصاویر متفاوت هستند )

حال سوال اینجاست به چه صورت این قسمت رو میشه داخل وردپرس کدنویسی کرد.

با تشکر

post-2112-0-36337700-1423484292_thumb.pn

لینک به ارسال

سلام

با جی کوئری اگه در حد متوسط به بالا آشنایی داشته باشید می تونید اسلایدر رو بسازید. تبدیلش به وردپرس کار خاصی نداره. اگه آشنایی دارید بفرمایین در مورد روش کار راهنمایی کنیم.

لینک به ارسال

متاسفانه در اون حد آشنایی به جی کوئری ندارم .

اما اگر لطف کنید بفرمایید در وردپرس به چه صورت میشه استفاده کرد ممنون میشم.

لینک به ارسال

شما می تونی هر تصویر رو به عنوان یه تصویر شاخص پست در نظر بگیری و با کوئری لودشون کنی. با ژنراتوری که داخل منو هست می تونید انجام بدید. فقط باید اندازه ها رو تنظیم کنید.

لینک به ارسال

بله این حرف شما درسته اما مشکل اینجاس دو تصویر متفاوت هستند یعنی تصویرهای سمت راست یک تصویر دیگری هستند که روی آن ها وقتی کلیک میشود یک تصویر دیگر که موضوع تصویر سمت راست را دارد در سمت چپ نمایش نمایش می دهد.

یا به عبارت دیگر اینطوری بگم از هر پست دو تصویر باید باشه که یکیش Crop شده باشه سمت راست و اون یکیش که تصویر بزرگه سمت چپ

ویرایش شده توسط webmaster
لینک به ارسال

میشه برای پست دوتا تصویر شاخص تعریف کرد. تصویر شاخص دوم جستجو کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...