رفتن به مطلب

تاثیر دامنه ها در سئو

mr.browser

پست های پیشنهاد شده

می تونید خودتون هم صفحه 404 رو ایجاد کنید، نه فرقی نمی کنه.

کاری که دوستمون گفتن رو هم می تونید انجام بدید.

یک سوال خدمتتون داشتم، سرویس cloudflare یک اپ داره تحت SmartErrors بخونید لطفا.

بازم با وجود این اپ نیاز به افزونه های بالا هست؟

یا اون افزونه ها بهتر هستند؟

لینک به ارسال

یک سوال خدمتتون داشتم، سرویس cloudflare یک اپ داره تحت SmartErrors بخونید لطفا.

بازم با وجود این اپ نیاز به افزونه های بالا هست؟

یا اون افزونه ها بهتر هستند؟

مشکلی نداره، ولی برای کاربران فارسی زبان ( یا کاربرانی که به زبان انگلیسی آشنایی ندارند ) ممکنه زیاد جالب نباشه یا گیج کننده باشه.

به نظر من بهتره یه صفحه اختصاصی 404 ایجاد کنید و از ریدیرکت استفاده کنید.

لینک به ارسال

مشکلی نداره، ولی برای کاربران فارسی زبان ( یا کاربرانی که به زبان انگلیسی آشنایی ندارند ) ممکنه زیاد جالب نباشه یا گیج کننده باشه.

به نظر من بهتره یه صفحه اختصاصی 404 ایجاد کنید و از ریدیرکت استفاده کنید.

خب اگه بخوام ریدیرکت کنم افزونه 404 to 301 این کار رو انجام میده یعنی اگه صفحه ای وجود نداشته باشه یا پاک شدت باشه بلافاصله ریدیرکت میشه به صفحه مورد نظر! اما صفحه اختصاصی 404 نداره!

اما گه بخوام صفحه اختصاصی 404 داشته باشم افزونه 404page این کار رو انجام میده اما ریدیرکت رو نداره!

حالا شما گفتید ایجاد یک صفحه اختصاصی 404 همراه با ریدیرکت خب حالا چطوری این کار رو میشه انجام داد؟

لینک به ارسال

خب اگه بخوام ریدیرکت کنم افزونه 404 to 301 این کار رو انجام میده یعنی اگه صفحه ای وجود نداشته باشه یا پاک شدت باشه بلافاصله ریدیرکت میشه به صفحه مورد نظر! اما صفحه اختصاصی 404 نداره!

اما گه بخوام صفحه اختصاصی 404 داشته باشم افزونه 404page این کار رو انجام میده اما ریدیرکت رو نداره!

حالا شما گفتید ایجاد یک صفحه اختصاصی 404 همراه با ریدیرکت خب حالا چطوری این کار رو میشه انجام داد؟

با افزونه 404page صفحه 404 رو ایجاد کنید و با استفاده از افزونه 404 به 301 به این صفحه ریدیرکت کنید.

لینک به ارسال

با افزونه 404page صفحه 404 رو ایجاد کنید و با استفاده از افزونه 404 به 301 به این صفحه ریدیرکت کنید.

بله اینم فکر حوبی هست، اما زیاد افزونه نصب کردن هم بحث دیگه رو درست میکنه!

میگم نمیشه با استفاده از یه کد مثلا کد زیر در htaccess. این کار رو انجام داد که نیاز نباشه چند افزونه نصب کرد؟

ErrorDocument 404 /صفحه مورد نظر

ویرایش شده توسط mr.browser
لینک به ارسال

بله اینم فکر حوبی هست، اما زیاد افزونه نصب کردن هم بحث دیگه رو درست میکنه!

میگم نمیشه با استفاده از یه کد مثلا کد زیر در htaccess. این کار رو انجام داد که نیاز نباشه چند افزونه نصب کرد؟

ErrorDocument 404 /صفحه مورد نظر

مشکلی نداره.

لینک به ارسال

مشکلی نداره.

اول بگم ممنون بخاطر راهنمایی ها.

راستش موضوع اینه که در اول پست هم خدمت شما گفتم مجبوذم یک سری از مطالب رو پاک کنم... و حالا هم در گوگل وب مستر بخاطر پاک شدن این مطالب ارور دریافت میکنم هم وقتی بازدید کننده از اون لینک ها وارد سایت میشه!

خب حالا میخوام بهترین و ساده ترین حالت رو برای حل این مشکل انجام بدم، بطوری که هم در گوگل به مشکل برنخورم هم بازدید کننده به مشکل برنخوره!

1. خب من فعلا اون افزونه 404-to-301 رو نصب کردم که ریدایکت میکنه به صفحه اصلی

2. به نظر شما مهم هست برای گوگل هم واسه بازدید کننده که یک صفحه 404 مشاهده کنه با توضیحات؟

3. چکار میشه کرد که با پاک شدن اون مطالب این مشکل ارور گوگل بدلیل پاک کردن برطرف بشه؟

در کل میخوام یه چیز باشه که هم استاندار باشه هم اون ارورها رو برطرف کنه هم باعث کاهش رتبه نشه هم جوری باشه که بازدید کننده بدونه جریان چیه.

امیدوارم منظورم رو بخوبی بیان کرده باشم.

لینک به ارسال

اول بگم ممنون بخاطر راهنمایی ها.

راستش موضوع اینه که در اول پست هم خدمت شما گفتم مجبوذم یک سری از مطالب رو پاک کنم... و حالا هم در گوگل وب مستر بخاطر پاک شدن این مطالب ارور دریافت میکنم هم وقتی بازدید کننده از اون لینک ها وارد سایت میشه!

خب حالا میخوام بهترین و ساده ترین حالت رو برای حل این مشکل انجام بدم، بطوری که هم در گوگل به مشکل برنخورم هم بازدید کننده به مشکل برنخوره!

1. خب من فعلا اون افزونه 404-to-301 رو نصب کردم که ریدایکت میکنه به صفحه اصلی

2. به نظر شما مهم هست برای گوگل هم واسه بازدید کننده که یک صفحه 404 مشاهده کنه با توضیحات؟

3. چکار میشه کرد که با پاک شدن اون مطالب این مشکل ارور گوگل بدلیل پاک کردن برطرف بشه؟

در کل میخوام یه چیز باشه که هم استاندار باشه هم اون ارورها رو برطرف کنه هم باعث کاهش رتبه نشه هم جوری باشه که بازدید کننده بدونه جریان چیه.

امیدوارم منظورم رو بخوبی بیان کرده باشم.

خواهش می کنم

همونطور که گفتم گوگل پیشنهاد کرده که صفحه اختصاصی 404 ایجاد کنید، مهم اینه که گوگل در سایت شما با اررور 404 مواجه نشه.

برای پاک شدن مطالب، فایل sitemap.xml رو آپدیت کنید،

هر نوع لینک (اررور های 404) به مطالب پاک شده رو از طریق Webmaster Tools پیدا کرده و از سایت حذف کنید.

لینک به ارسال

خواهش می کنم

همونطور که گفتم گوگل پیشنهاد کرده که صفحه اختصاصی 404 ایجاد کنید، مهم اینه که گوگل در سایت شما با اررور 404 مواجه نشه.

برای پاک شدن مطالب، فایل sitemap.xml رو آپدیت کنید،

هر نوع لینک (اررور های 404) به مطالب پاک شده رو از طریق Webmaster Tools پیدا کرده و از سایت حذف کنید.

1. خب مشه یه تست کنید من الان توی سایتم یک صفحه اختصاصی 404 ایجاد کردم، الان این مناسب هست؟ یعتی برای گوگل مناسبه که بهش بگه مطلب پاک شده و...

یا بازم پیشنهاد میدین از افزونه ها استفاده کنم؟

2. قبلا یک گزینه به اسم rebuild the sitemap تو این قسمت Google XML Sitemaps بود که باهاش میشد فایل sitemap.xml رو آپدیت کرد. الان از چه طریف میشه این کار رو کرد؟

3. (اررور های 404) زیاد هستن که بخوام دونه دونه اینارو از طریق Webmaster Tools حذف کنم، راه دیگه وجود نداره؟ (از وقتی که مطالب اون بخش رو پاک کردم)

لینک به ارسال

1. خب مشه یه تست کنید من الان توی سایتم یک صفحه اختصاصی 404 ایجاد کردم، الان این مناسب هست؟ یعتی برای گوگل مناسبه که بهش بگه مطلب پاک شده و...

یا بازم پیشنهاد میدین از افزونه ها استفاده کنم؟

2. قبلا یک گزینه به اسم rebuild the sitemap تو این قسمت Google XML Sitemaps بود که باهاش میشد فایل sitemap.xml رو آپدیت کرد. الان از چه طریف میشه این کار رو کرد؟

3. (اررور های 404) زیاد هستن که بخوام دونه دونه اینارو از طریق Webmaster Tools حذف کنم، راه دیگه وجود نداره؟ (از وقتی که مطالب اون بخش رو پاک کردم)

ببینید خیلی شلوغه، کل ساختار قالب رو آوردین توش، سعی کنید که صفحه ساده باشه و لینک های مهم رو در صفحه قرار بدید،

هیچ فرقی هم نمی کنه چه با افزونه چه بدون افزونه، هر طور مایلید.

اگه از افزونه Google XML Sitemap استفاده می کنید به طور خودکار خودش آپدیت می کنه.(پیشنهاد میشه به جدیدترین ورژن ارتقا بدید)

متاسفانه خیر، راه دیگه ای وجود نداره، باید تک تک لینک ها رو پیدا و از سایت حذف کنید.

لینک به ارسال

ببینید خیلی شلوغه، کل ساختار قالب رو آوردین توش، سعی کنید که صفحه ساده باشه و لینک های مهم رو در صفحه قرار بدید،

هیچ فرقی هم نمی کنه چه با افزونه چه بدون افزونه، هر طور مایلید.

اگه از افزونه Google XML Sitemap استفاده می کنید به طور خودکار خودش آپدیت می کنه.(پیشنهاد میشه به جدیدترین ورژن ارتقا بدید)

متاسفانه خیر، راه دیگه ای وجود نداره، باید تک تک لینک ها رو پیدا و از سایت حذف کنید.

بسیار ممنون ازتون.

فقط یک نکته: اون افزونه ها که در توضیحاتشون به سئو اشاره شده یعنی توی افزایش سئو تاثیر داره (حالا چه افزایش و چه جلوگیری از کاهش) نسبت به ساخت صفحه اختصاصی 404؟

لینک به ارسال

بسیار ممنون ازتون.

فقط یک نکته: اون افزونه ها که در توضیحاتشون به سئو اشاره شده یعنی توی افزایش سئو تاثیر داره (حالا چه افزایش و چه جلوگیری از کاهش) نسبت به ساخت صفحه اختصاصی 404؟

البته،‌ مثلا ممکنه ساختار کد های HTML افزونه مرتب یا SEO Friendly باشه.

لینک به ارسال

البته،‌ مثلا ممکنه ساختار کد های HTML افزونه مرتب یا SEO Friendly باشه.

ببخشید زحمتتون دادیم، ایشالا... یه جا دیگه جبران بشه.

اگر وقتشو دارید میشه یه بررسی کنید کدم افزونه از نظر ساختار کد های HTML مرتب با SEO بهتره افزونه 404 to 301 یا افزونه 404page

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...