8 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید.

دنبال یه افزونه مشابه http://www.axrizan.com/order-designing آدرس قبل هستم.یعنی در ازای سفارش که تو ضیحاتی را هم در آن زمینه میگیرد ، در انتها هم فرم پرداخت وجود داشته باشد.یا مشابه آدرس زیر:http://www.iranbcs.ir/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C.html منتظر پاسختون هستم.با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

لینک اولی که سیستم مدیریت محتواش وردپرسه اما دقیق نمیدونم از چه افزونه ای استفاده کرده به گمانم از edd استفاده کرده باشه.

اما شما میتونید از ووکامرس استفاده و تیک مجازیی شو فعال کنید تا بتونید به کارتون برسید.

با سپاس

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

تمام امكاناتي كه نياز داريد با گرويتي فرم حل ميشه:

اكثر درگاه هاي بانكي ايران براش موجوده- افزونه حرفه اي پيامك هم داره

http://forum.wp-pars...-پ/#entry190446

ویرایش شده در توسط saeedwp
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آدرس اول با وردپرس بود و تمام موارد با افزونه Contact Form 7 درست شده

آدرس دوم هم با جوملا هست که با افزونه rsform ساخته شده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام مجدد ، میشه بیشتر درباره درست کردن همچین فرمی با وردپرس با درگاه پرداخت آنلاین توضیح بدین.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای مچ شدن فرم ساز 7 وردپرس با درگاه پرداخت چه شورت کدی باید وارد کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Malmal
      سلام  من میخواستم وردپرس رو وی لوکال هاست بالا بیارم با برنامه ی XAMPP  بعد از انجام تمام مراحل  وقتی که وارد سایت localhostمیشم   ارور میده و  چیزی رو بالا نمیاره ویه مسیر رو نشون میده
      Parse error_syntax error-unexpected_[in /Home /nderson/public_html/localhost. Com/_add.php on line 6
    • توسط oghyanoos98
      سلام
      پلاگین برای وردپرس مانند سایت idigic رو میخواستیم برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام
       فقط بخش سفارششو میخوایم سایت رو داریم خودمون، که اطلاعات یوزر رو از اینستا بگیره مثل سایت بالا و  به ای پی ای ما وصل شه و سفارشش رو اتومات ثبت کنه .
      ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط mohammadrezaom

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
      سیستم عامل من لینوکس(کالی) میباشد و با نرم افزار xampp لوکال هاستم را مدیریت می کنم.
      اولین بارم هست که این کار را میکنم.
      با هزار تا زحمت تونستم صفحه phpmyadmin رو بیارم ولی حالا ۴ تا ارور می ده!!!
      اگر میشه راهنمایی کنید(۱۲ ساعته یک سره دارم روش کار میکنم اما درست نشدش :|

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من یه مشکلی رو سایتم دارم. رو بعضی از محصولاتم میزنم ریدایرکت میشه رو یکی از مقاله های سایتم. یا رو نسخه موبایل تو دسته یکی از محصولاتم وقتی میزنم صفحه بعدی که بقیه محصولات رو لود کنه ریدایرکت میشه رو همون مقاله. همچین چیزی تا به حال دیده بودید؟ مشکل از کجاست؟ اون مقاله مشکل داره؟