رفتن به مطلب

تداخل افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

اینجا یه مشکلی به وجود اومده که هر کاری کردن درست نشد.

چند وقت پیش که هاست رو انتقال دادیم،خیلی از افزونه ها به هم ریخته بودن.با غیر فعال کردن اونا و نصب دوباره،بعضی ها درست شدن.

ولی در این بین دو تا افزونه با هم تداخل دارن.

یکی statpress cn و wp no external link

وقتی این دو فعال هستن،افزونه ی statpress یه سری خطا میگیره و در بالای هیدر قالب نشون میده.

ووقتی افزونه ی wp no غیر فعال می کنم این مشکل وجود نداره.

حالا وقتی همین افزونه ی wp no فعال هست، در قسمت نوشته ها که مثلا زده این نوشته فلان تاریخ منتشر شده،باز خطا روی افزونه ی جلالی میگیره.

در کل فکر کنم مشکل wp no هست.

ولی با این وجود این افزونه برای سایت نیاز هست دیگه

چی کار کنم؟

یه چیز دیگه.اگه با فرض درست نشدن این کار،من بخوام به افزونه ی جایگزین wp no پیدا کنم باید چه کار کنم؟

توجه کنید که این افزونه ی لینک خارجی،روی پلاگین های lightbox که تصاویر به خارج لینک دارن تاثیری نداشته باشه.

چون مثلا بعضی افزونه ها،همین لینک تصاویر خارجی رو به عناون لینک خارجی که می شناسن،دیگه افزونه ی lightbox کار نمی کنه و تصویر در پنجره ی جدید باز میشه

ممنون از همه

لینک به ارسال

سلام

قبل از تعویض افزونه خطاهایی که نمایش داده میشه در هر دوحالت رو بنویسید.

لینک به ارسال

خطایی که در قالب نشون داده میشه:

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/statpresscn/statpresscn.php on line 2454

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/statpresscn/statpresscn.php on line 2488

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/statpresscn/statpresscn.php on line 2489

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/statpresscn/statpresscn.php on line 2490

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/statpresscn/statpresscn.php on line 2491

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/statpresscn/statpresscn.php on line 2492

و خطایی که با جلالی داره:

: Function split() is deprecated in /home/.../public_html/wp-content/plugins/wp-jalali/inc/tables-date.php on line 5

لینک به ارسال

مشکل از افزونه statpresscn هست که از تابعی قدیمی و حذف شده در php داره استفاده میکنه.

افزونه جلالی هم داره از یک تابع حذف شده استفاده میکنه. آخرین نسخه ش هست؟

لینک به ارسال

بله.همشون آخرین نسخه هست.

حالا چرا وقتی wp no فعال میشه این خطا رو میده؟

جواب این سوال رو می تونی بدی؟

من بخوام به افزونه ی جایگزین wp no پیدا کنم باید چه کار کنم؟

توجه کنید که این افزونه ی لینک خارجی،روی پلاگین های lightbox که تصاویر به خارج لینک دارن تاثیری نداشته باشه.

چون مثلا بعضی افزونه ها،همین لینک تصاویر خارجی رو به عناون لینک خارجی که می شناسن،دیگه افزونه ی lightbox کار نمی کنه و تصویر در پنجره ی جدید باز میشه

لینک به ارسال

آقا یکی گفت برای اینکه افزونه ی wp no خطای جلالی رو نشون نده،این کد رو به wp-config.php اضافه کن.ما این کار رو کردیم و خطا نشون نمیده.

آیا کار درستی انجام دادیم یا فقط ماس مالی کرده این کد؟؟؟؟

ini_set ('display_errors', 0);

لینک به ارسال

حالا من واقعا افزونه رو غیر فعال کنم یا همین ماس مالی محترمانه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممکنه مثلا افزونه های دیگه خطا داشته باشن و با این کد خطاها نشون نده.چه باید کرد؟

لینک به ارسال

اینکار خطاها رو مخفی میکنه. ممکن هست خطاهای دیگه ایی باشه که نبینید.

افزونه غیرفعال بشه بهتر هست.

لینک به ارسال

حالا من واقعا افزونه رو غیر فعال کنم یا همین ماس مالی محترمانه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممکنه مثلا افزونه های دیگه خطا داشته باشن و با این کد خطاها نشون نده.چه باید کرد؟

این کد تماما خطاهایی که ممکنه اتفاق بیفته رو نمایش نمیده

http://takien.com/513/how-to-fix-function-eregi-is-deprecated-in-php-5-3-0.php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...