رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من قالب comfy روی وردپرسم نصب کردم که از کتابخانه 1.8 استفاده میکنه و توی سیستم وردپرس هم دوتا پلاگین نصب کردم که یکیش اسلایدر خود قالب هست و دومیش news ticker هست.

با توجه به نظر مشتری ی اسلایدر به همرا تکست میخواست که پیشنهادشون featured content slider بود. نسخه وردپرسیش موجود بود اما متاسفانه بعد از نصب از نظر استایل به مشکل برمیخورد و علاوه بر اون ( که مشکل اصلی من هست ) بنابه دلیل قدیمی بودن کتابخونه ش که نسخه 1.5 هست با پلاگین هایی که بالا گفتم تداخل داره و زمان اجرا همشون از کار میفتن.

من خیلی سایت هارو گشتم و انجمن ها رو جستجو کردم. از جمله stackoverflow اما تنها چیزی که دستگیرم شد این بود که از تابع no.conflict استفاده کنم. آزمایش کردم اما متاسفانه مشکل برطرف نشد.

با استفاده از consol مرورگر کروم هم که تست میگیرم این خطا صادر میشه:

Object function (a, B) {return new c.fn.init(a, B)} has no method 'cookie'

لطفا کمک کنید تا مشکلم برطرف بشه

ضمنا اگر آدرس سایت رو میخواید بگید تا از طریق پیام خصوصی بفرستم

لینک به ارسال

سلام

نسخه آخر جی کوئری کمترین تداخل رو داره.

شما برای تست بجای $ ها jQuery بزارید.(البته برای نسخه های جدید جی کوئری)

مورد بعدی، اگر جی کوئری قدیمی در هد صفحه لود شده شما جی کوئری نسخه جدید رو در فوتر لود کنید، بیعین هردو لود بشن، بعد تست کنید اسلاید و تیکر از کار میوفتن یا بازهم کار میکنن.

لینک به ارسال

سلام

نسخه آخر جی کوئری کمترین تداخل رو داره.

شما برای تست بجای $ ها jQuery بزارید.(البته برای نسخه های جدید جی کوئری)

من همه راه هایی که شما گفتین رو قبلا سرچ کردم و امتحان کردم نشد. اون مورد فوتر هم الان انجام دادم تغییری نکرد! :(

لینک به ارسال

پس مشکل از کدنویسی اسلاید و تیکر هست که از توابع قدیمی جی کوئری دارن استفاده میکنن.

تنها راه حل این نوع مشکلات هم یا آپدیت کدها توسط نویسنده هست یا اینکه خودتون آپدیت کنید.

یا در نهایت هر دو رو تعویض از کدهای دیگه ایی استفاده کنید.

لینک به ارسال

اگر تابعش رو کس دیگه ایی نوشته خیلی سخت هست چون باید همه خط هاش بررسی بشه.

لینک به ارسال

قبلا گفتم، بهتره به دنبال جایگزین برای مواردی که درست کار نمیکنن باشید.

خیلی توی وقتتون صرفه جویی میشه.

مطمئنا موارد زیادی پیدا میکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...