رفتن به مطلب

عنوان فروشگاه

sir1

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من وقتی به فروشگام میرم عنوانش به صورت "محصولات بایگانی" است. چطور تغییر بدم؟acgih.ir/shop

لینک به ارسال

سلام

مگه از قسمت

acgih.ir/shop/wp-admin/options-general.php

سایتتون اسمش تغییر پیدا نمیکنه؟!

فهمیدم از کجاست:

احتمالا تو فایل header.php قالبتون باید باشه. طبق عکس زیر دنبال اون نوشته باشید و اونو پاکش کنید!

post-4875-0-59740200-1423742837_thumb.pn

ویرایش شده توسط عباس صادقی
لینک به ارسال

نه باید در قسمت تنظیمات yoast تنظیمش کنم. در عکسی هم که قرار دادی تمام عنوان ها و توصیحات صفحه در قسمت yoast تعریف شده است.

لینک به ارسال

فروشگاه رو با ووکامرس راه اندازی کردم ولی هر چی باشه زیر سر افزونه yoast هست که نمیدونم برای برگه فروشگاه در تنظیمات یواست چی قرار بدم

لینک به ارسال

از یواست استفاده کمی می کنم

معمولا برای این چیزها یک شرط در تایتل قرار میدم که بخش/دسته رو بررسی و مورد دلخواه رو نمایش میدم

لینک به ارسال

بله ولی خیلی عجیبه که چرا عنوان برگه رو نشون نمیده.

عنوان برگه ای که برای فروشگاه گذاشتم "فروشگاه" می باشد ولی مینویسه بایگانی محصولات

برای این گفتم از تنظیمات یواست است که خود یواست برای برگه های فروشگاه, نمونه کارها در قسمت تنظیماتش بخش جدا داره که من تنظیمات اون قسمت را انجام ندادم.

لینک به ارسال

شما میتونید در باز نویسی از عنوان صفحات در <title> تغییرات اعمال کنید

در خط <title> چه چیزی وجود دارد قرار بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...